ubereats

Aplikacja UberEATS – nowoczesna forma zamawiania jedzenia

Zamawianie jedzenia do domu staje się coraz popularniejsze i coraz więcej osób chce korzystać z takiej możliwości. Nie zawsze chce nam się przygotowywać wykwintne potrawy w domu, niejednokrotnie nie mamy zrobionych zakupów, brakuje nam czasu i jesteśmy zabiegani, albo po prostu nie mamy chęci czy też talentu kulinarnego. To nie oznacza, że musimy rezygnować z dobrego jedzenia. Niezależnie od powodu – chętnie zamawiamy jedzenie z restauracji, które lubimy, nie tylko w przypadku, kiedy jest to pizza. Z tego też względu powstaje coraz więcej aplikacji, które ułatwiają nam korzystanie z oferty różnego rodzaju lokali. Taką właśnie aplikacją jest UberEATS – dostępny zarówno dla użytkowników Androida jak i IOS, możliwy do pobrania w kilka chwil z odpowiednich sklepów całkowicie za darmo.

Zadbaj o własną wygodę i zamawiaj tak, jak lubisz

Korzystanie z aplikacji jest proste i szybkie. Na dzień dobry można zgarnąć dodatkowy bonus, jakim jest kod promocyjny UberEATS. Następnie w kilku krokach można złożyć zamówienie z restauracji, która nas interesuje. Aplikacja łączy w sobie szereg różnych restauracji lokalnych w obrębie danego miasta/danej lokalizacji i oferuje dostawę jedzenia pod wskazany adres. W ten sposób możemy zamówić jedzenie z lokali, które do tej pory nie oferowały dowozu, ale po przystąpieniu do programu partnerskiego dają taką możliwość dzięki pracy innych partnerów zajmujących się dostawą. To daje klientom możliwość skorzystania z oferty znacznie większej ilości lokali. W aplikacji można przeglądać menu różnych miejsc, ale można też skupić się na jednym, wybranym.

Szukasz kulinarnych inspiracji? Tutaj je znajdziesz

Aplikacja stanowi więc także świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby coś zjeść, ale sami nie wiedzą co. Przeglądanie menu różnych lokali może być inspirujące i daje możliwość spróbowania czegoś nowego. Dzięki aplikacji z powodzeniem zamówimy pizzę, kebaba, burgera, jedzenie dietetyczne, dania kuchni polskiej, włoskiej, azjatyckiej, a nawet sushi. Ogromną zaletą jest fakt, że wszystko to zostało zebrane w jednym miejscu i jest tak naprawdę dostępne od ręki.

Przejrzysty interfejs, szybka płatność

Dzięki przejrzystemu interfejsowi szybko i intuicyjnie można prześlizgnąć się przez poszczególne kroki potrzebne do złożenia zamówienia. Każda pozycja od razu zawiera informację o cenie, a także o samej dostawie – koszcie, przybliżonym czasie realizacji zamówienia. Płatność za zamówienie może zostać wykonana z konta w UberEATS, ale możemy też wykonać płatność online z naszego internetowego konta w banku. Po opłaceniu zamówienia można śledzić jego status w aplikacji, a kiedy dania wyjdą już z restauracji i wyruszą w trasę pod wskazany adres – można śledzić dostawę bezpośrednio na mapie. Dzięki temu dokładnie wiemy, co dzieje się z naszym zamówieniem i możemy przygotować się do jego odebrania. Co ciekawe, aplikacja działa w tak wielu miastach, że umożliwia zamawianie dań niemalże z całego świata. Przemawia za nią funkcjonalność, ale i możliwość zamawiania jedzenia z lokalnych restauracji w danej miejscowości. Z pewnością warto ją przetestować i przekonać się jak działa.

To już kolejna aplikacja firmy Uber, która podbija polski rynek. Pierwsza usługa dość szczegółowo opisana jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.