filtry do wody Big Blue

Big Blue

Filtry do wody Big Blue są filtrami narurowymi o średnicy przyłącza 1″. Charakteryzują się dużą wydajnością godzinową i małymi spadkami ciśnienia.

Filtr do wody Big Blue 10″ osiąga wydajność 2 m3/h, a filtr Big Blue 20″ wydajność 5m3/h. Dzięki temu filtry Big Blue mogą być stosowane do oczyszczania wody nie tylko na cele spożywcze, ale także na całe mieszkanie. Montaż filtrów Big Blue na doprowadzeniu wody do domu zapewni ochronę całej instalacji i wszystkich podłączonych do niej urządzeń. Rodzaj zanieczyszczeń usuwanych przez filtry Big Blue zależy od zastosowanego wkładu.

Filtry Big Blue wyposażyć możemy w wkłady mechaniczne polipropylenowe, sznurkowe i harmonijkowe o różnych mikronażach oraz wkłady węglowe. Jeśli do filtrów Big Blue zastosujemy któreś z wkładów mechanicznych zapewnimy usunięcie takich zanieczyszczeń jak piasek, osady, cząstki korozji i inne różnego rodzaju zawiesiny. Natomiast wkład węglowy pozwoli na eliminację takich toksycznych lub rakotwórczych związków jak chlor, chlorowcopochodne, pestycydy, trihalometany, metale ciężkie itp. Poza tym filtr Big Blue wyposażony w wkład węglowy wyeliminuje siarkowodór i znaczną część związków organicznych, dzięki czemu nastąpi znaczna poprawa smaku i zapachu wody. Najlepsze efekty osiągniemy stosując szeregowe połączenie dwóch filtrów Big Blue z wkładem mechanicznym (pierwszy filtr) i węglowym (drugi filtr).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.