filtry do wody cintropour

Cintropur NW TE

Filtry Cintropur to nie tylko filtry mechaniczne, ale także filtry uzdatniające (seria Cintropur NW TE) pozwalające na zastosowanie różnego rodzaju złóż uzdatniających.

Seria filtrów Cintropur NW TE nie posiada suportu do zakładania wkładów mechanicznych, ale dystrybutor z sitkiem. Uzupełniając klosz filtra Cintropur węglem aktywowanym możemy zapewnić eliminację z przepływającej wody chloru, chlorowcopochodnych, metali ciężkich, lotne związki organiczne, trihalometany itp. Dodatkowo usuwana jest część barwy oraz zapach.

Stosując polifosforany (na potrzeby przemysłowe) można zapewnić zmiękczenie wody i zabezpieczyć przed osadzaniem się kamienia (głównie na elementach grzejnych) oraz znacznie ograniczyć korozję instalacji i urządzeń do niej podłączonych.

Do filtrów Cintropur nasypać można różnego rodzaju złoża uzdatniające, pamiętać trzeba jednak, że nie posiadają one głowicy sterującej, a więc nie ma możliwości automatycznej regeneracji lub płukania złóż. Wymiana złoża w filtrach Cintropur jest jednak bardzo prosta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.