odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Elegancja, nowoczesność, wydajność, czyli wszystko o Ecoperla Profine Zero

Elegancja, nowoczesność, wydajność to tylko niektóre z cech innowacyjnego systemu odwróconej osmozy polskiej marki Ecoperla Profine Zero, który dopiero co trafił na polski rynek. Dowiedz się, dlaczego eksperci uznali go za prawdziwą rewolucję i wyznacznik nowoczesnych filtrów kuchennych.

Ecoperla Profine Zero to niestandardowy filtr kuchenny, który zachwyca swoim wyglądem oraz wnętrzem. Został w całości wyprodukowany we Włoszech. Oto najważniejsze cechy, o których trzeba wspomnieć opisując to unikalne urządzenie.

Minimalizm

Pierwszą kwestią, którą można zauważyć po wyciągnięciu Ecoperla Profine Zero z pudełka jest jej kształt oraz wymiary. Użytkownik ma do czynienia z minimalistyczną, białą, elegancką obudową z trzema otworami na podpięcie wężyków: na wejście wody, wyjście oraz odrzut do kanalizacji.

Wszystkie wkłady są ukryte pod magnetyczną pokrywą, którą łatwo zdjąć i założyć.

Montaż odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero

Nowatorskie rozwiązania

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań jest dynamiczny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 3,5 litra. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, ponieważ woda podlega częstej wymianie, jest świeża i bezpieczna do spożycia dla małych i dużych.

Kolejnym wprowadzonym rozwiązaniem innym od powszechnie stosowanych jest zastosowanie dwóch membran osmotycznych zamiast jednej. Każda o wydajności 150 GPD. To daje możliwość przefiltrowania aż 48 litrów wody na godzinę.

Pod pokrywą znajduje się także filtr wstępny i końcowy. Oba posiadają węgiel aktywny impregnowany srebrem. Oprócz tego filtr końcowy ma także membranę ultrafiltracyjną. Wszystko po to, by wytwarzać wodę najwyższej jakości.

Obawiasz się, ze tak przefiltrowana woda będzie uboga w minerały? Nic bardziej mylnego! W przypadku Ecoperla Profine Zero nie trzeba stosować dodatkowych wkładów mineralizujących wodę, ponieważ ten produkt ma wbudowany mieszacz. Sami możecie zdecydować czy i ile minerałów chcecie mieć w wodzie.

Wydajność

Ten produkt ma wiele zalet, a jedną z nich jest niesamowicie niski odrzut do kanalizacji. Na litr przefiltrowanej wody przypadają 2 litry odrzutu. Pobór wody z kranu to aż 3 litry na minutę. Naraz użytkownik może z  tą szybkością pobrać aż 3,5 litra wody, potem wodę można pobierać dalej, jednak z mniejszą prędkością. Napełnienie dynamicznego zbiornika ciśnieniowego trwa tylko 8,5 minuty, natomiast wodę można pobierać ze zbiornika już po minucie.

Ekskluzywność

Ecoperla Profine Zero ma w zestawie wszystkie akcesoria i dodatki, w tym elegancki kranik z systemem alarmującym o potrzebie wymiany wkładów.

Przeczytaj więcej opinii o odwróconej osmozie Ecoperla Profine Zero na https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Idealny produkt do idealnych domów

Ecoperla Profine Zero świetnie dopełni każdą kuchnię, a w dodatku sprawi, że cała rodzina będzie korzystała ze zdrowej, bezpiecznej i smacznej wody, a dźwiganie ciężkich zgrzewek wody butelkowanej stanie się przeszłością.

4 komentarze

  1. Czy ktoś już korzystał, widział to urządzenie? Jestem bardzo ciekawa. Trochę na nie poluję, ale wolałabym znać czyjeś zdanie. To nowy produkt i jeszcze trudno o opinie. Ktoś coś?

  2. Przed chwilą zakupiłam i nie mogę się już doczekać. Mam tylko nadzieję, że poradzimy sobie z montażem. Kocham gotować i zależy mi na jak najwyższej jakości dań, a woda w kuchni to przecież podstawa. Wiem, ze z Ecoperla Profine Zero będą jeszcze smaczniejsze i piękniejsze.

  3. Fajny sprzęt. Kompletnie nie wygląda na filtr kuchenny. Fajnie, że nie potrzebuje prądu do działania i nie hałasuje. My zdecydowaliśmy się ostatecznie na Ecoperlę Rosę, ponieważ zależało nam na wodzie z magnezem, ale słyszałem, że do Ecoperla Profine Zero też się da podłączyć wkład rewitalizujący.

  4. Cały czas mnie korci ta odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero. Pierwszy tak ładny filtr, jaki udało mi się znaleźć w Internecie. I wreszcie coś, co zajmuje naprawdę mało miejsca. Tylko ta cena… Muszę to jeszcze przemyśleć. Zależy mi na tym, żeby w wodzie zostawały minerały. Ten filtr ma wszystko, czego potrzebuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.