odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero

Elegancja, nowoczesność, wydajność, czyli wszystko o Ecoperla Profine Zero

Elegancja, nowoczesność, wydajność to tylko niektóre z cech innowacyjnego systemu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero, który dopiero co trafił na polski rynek. Dowiedz się, dlaczego eksperci uznali go za prawdziwą rewolucję i wyznacznik nowoczesnych filtrów kuchennych.

Ecoperla Profine Zero to niestandardowy filtr kuchenny, który zachwyca swoim wyglądem oraz wnętrzem. Został w całości wyprodukowany we Włoszech. Oto najważniejsze cechy, o których trzeba wspomnieć opisując to unikalne urządzenie.

Minimalizm

Pierwszą kwestią, którą można zauważyć po wyciągnięciu Ecoperla Profine Zero z pudełka jest jej kształt oraz wymiary. Użytkownik ma do czynienia z minimalistyczną, białą, elegancką obudową z trzema otworami na podpięcie wężyków: na wejście wody, wyjście oraz odrzut do kanalizacji.

Wszystkie wkłady są ukryte pod magnetyczną pokrywą, którą łatwo zdjąć i założyć.

Montaż odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero

Nowatorskie rozwiązania

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań jest dynamiczny zbiornik ciśnieniowy o pojemności 3,5 litra. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, ponieważ woda podlega częstej wymianie, jest świeża i bezpieczna do spożycia dla małych i dużych.

Kolejnym wprowadzonym rozwiązaniem innym od powszechnie stosowanych jest zastosowanie dwóch membran osmotycznych zamiast jednej. Każda o wydajności 150 GPD. To daje możliwość przefiltrowania aż 48 litrów wody na godzinę.

Pod pokrywą znajduje się także filtr wstępny i końcowy. Oba posiadają węgiel aktywny impregnowany srebrem. Oprócz tego filtr końcowy ma także membranę ultrafiltracyjną. Wszystko po to, by wytwarzać wodę najwyższej jakości.

Obawiasz się, ze tak przefiltrowana woda będzie uboga w minerały? Nic bardziej mylnego! W przypadku Ecoperla Profine Zero nie trzeba stosować dodatkowych wkładów mineralizujących wodę, ponieważ ten produkt ma wbudowany mieszacz. Sami możecie zdecydować czy i ile minerałów chcecie mieć w wodzie.

Wydajność

Ten produkt ma wiele zalet, a jedną z nich jest niesamowicie niski odrzut do kanalizacji. Na litr przefiltrowanej wody przypadają 2 litry odrzutu. Pobór wody z kranu to aż 3 litry na minutę. Naraz użytkownik może z  tą szybkością pobrać aż 3,5 litra wody, potem wodę można pobierać dalej, jednak z mniejszą prędkością. Napełnienie dynamicznego zbiornika ciśnieniowego trwa tylko 8,5 minuty, natomiast wodę można pobierać ze zbiornika już po minucie.

Ekskluzywność

Ecoperla Profine Zero ma w zestawie wszystkie akcesoria i dodatki, w tym elegancki kranik z systemem alarmującym o potrzebie wymiany wkładów.

Przeczytaj więcej opinii o odwróconej osmozie Ecoperla Profine Zero na https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Idealny produkt do idealnych domów

Ecoperla Profine Zero świetnie dopełni każdą kuchnię, a w dodatku sprawi, że cała rodzina będzie korzystała ze zdrowej, bezpiecznej i smacznej wody, a dźwiganie ciężkich zgrzewek wody butelkowanej stanie się przeszłością.

2 komentarze

  1. Czy ktoś już korzystał, widział to urządzenie? Jestem bardzo ciekawa. Trochę na nie poluję, ale wolałabym znać czyjeś zdanie. To nowy produkt i jeszcze trudno o opinie. Ktoś coś?

  2. Przed chwilą zakupiłam i nie mogę się już doczekać. Mam tylko nadzieję, że poradzimy sobie z montażem. Kocham gotować i zależy mi na jak najwyższej jakości dań, a woda w kuchni to przecież podstawa. Wiem, ze z Ecoperla Profine Zero będą jeszcze smaczniejsze i piękniejsze.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *