Nowa wersja zmiękczacza wody numer 1 z 2017 roku!

Tak! Właśnie dostaliśmy informację od producenta i szybko spieszymy z dobrymi nowinami! Od niedawna wszyscy zainteresowani kupnem kompaktowego zmiękczacza wody mają dostęp do ulepszonej serii Ecoperla Slimline CS! Teraz te urządzenia są jeszcze bardziej atrakcyjne!

Bestseller roku 2017

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS to niewątpliwy bestseller branży uzdatniania wody z zeszłego roku. Ledwo marka wypuściła go na rynek, a rozszedł się jak świeże bułeczki. Użytkownicy najchętniej wybierali najwyższy model z 30 litrami złoża. Zapytaliśmy kilku z nich dlaczego zdecydowali się na zakup akurat tego produktu.

„Przede wszystkim chodziło o głowicę sterującą. Wiem, że to wyrób od Erie działający w oparciu o elektrozawory. To jest dla mnie największy plus, ponieważ słyszałem wiele dobrego o ich komponentach. Podobno są niezawodne. Poza tym dobre warunki gwarancyjne i żywica monosferyczna”

„My bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego produktu. W grę wchodziło ścisłe dopasowanie wymiarów, ponieważ w kotłowni mamy bardzo mało miejsca. Ecoperla Slimline CS doskonale wpasował się w tą szczelinę. Na jego korzyść przemawia także solidne wykonanie i system suchego zbiornika.”

„Mieszkamy w bloku i to jest dość specyficzne miejsce na montaż zmiękczacza wody. W dodatku nie jest łatwo o produkt dedykowany mieszkaniom. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup Ecoperla Slimline CS 14. Chodziło nam o to, żeby urządzenie było po pierwsze bezobsługowe, a po drugie nie generowało kosztów. No i dobrze trafiliśmy! To urządzenie ma Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne i odpowiednie dobrany cykl regeneracji. Wszystko działa jak powinno, a miękka woda to zbawienie”

Do tych argumentów od użytkowników warto dodać jeszcze jeden – to produkt europejski polskiej marki Ecoperla. Powstał dzięki ścisłym rozmowom i badaniom prowadzonym wraz z belgijskim oddziałem Erie Water Treatment.

Zobacz model Ecoperla Slimline CS 30 na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/.

Aby użytkownik czerpał jeszcze więcej z miękkiej wody

Już po roku od tak wielkiego sukcesu producent zdecydował się na wypuszczenie odświeżonej wersji wzbogaconej o nowe funkcjonalności. To głównie drobne zmiany, jednak mają niemały wpływ na jakość pracy, bezawaryjność oraz komfort eksploatacji.

Nie trzymamy dłużej w niepewności! Ecoperla oraz Erie wzbogaciły swój produkt o:

  • Dźwiękowy alarm zbiornika solanki. To przydatna funkcja, zwłaszcza jeśli chodzi o konserwację zmiękczacza wody. Teraz nie musimy sami się przejmować poziomem soli tabletkowanej w zbiorniku. Jeśli ten będzie zbyt niski, zmiękczacz wody nas o tym poinformuje sam wydając dźwięk.
  • Cały czas trwały prace nad ulepszeniem konstrukcji elektrozaworów. Obecnie składają się z mniejszej ilości elementów. To sprawia, że jest jeszcze mniejsze ryzyko wystąpienia awarii.
  • Do układu solankowania dodano bardziej wytrzymałe części.
  • Dodano mniejszy oraz bardziej oszczędny zasilacz elektryczny, który zapewnia niskie straty energii elektrycznej poniżej 0,5 Watt
  • Od teraz zmiękczacz wody można zasilać prądem stałym DC.

zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS

Czy cena też uległa zmianie?

I tutaj czas na dobre wiadomości! Mimo wprowadzonych ulepszeń cena na razie się nie zmieniła. To kolejny argument, dzięki któremu można śmiało powiedzieć, że Ecoperla Slimline CS to świetna inwestycja, która na pewno nie zawiedzie swojego użytkownika.

5 komentarzy

  1. Twarda woda zniszczyła już nie jedną moja pralkę. Poza tym w mojej miejscowości woda jest tak chlorowana, że wolę oczyszczać ją dodatkowo w domu.

  2. Polecam te zmiękczacze wody. Mam u siebie Ecoperla Slimline CS 14, ponieważ mieszkam w bloku i niestety większy by się nie zmieścił. Co prawda to jeszcze poprzednia wersja, ale i tak świetnie się sprawuje i jestem bardzo zadowolony.

  3. Kurcze, a mogłem jeszcze poczekać. Dosłownie na dwa miesiące przed wprowadzeniem zmian dostałem swoją poprzednią wersję. Oczywiście jestem bardzo zadowolony ze swojego zmiękczacza wody, ale dźwiękowy alarm poziomu soli też jest ciekawym dodatkiem.

  4. Zastanawiam się nad zakupem tego zmiękczacza wody. Chciałbym go zamontować samodzielnie. Czy firma, która jest dystrybutorem wymaga własnego montażu i serwisu? Jakie są warunki gwarancyjne?

  5. Mamy u siebie w mieszkaniu Ecoperla Slimline CS 14. Długo szukaliśmy rozwiązania problemów z twardą wodą, a w mieszkaniu akurat była bardzo korzystna sytuacja na montaż takiego urządzenia. Poczytałam trochę i postawiliśmy na produkt Ecoperla. Śmiga jak trzeba. Jest od niedawna, więc jeszcze nie krzyczał o sól tabletkowaną : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.