fotograf i profesjonalny sprzęt fotograficzny

Sony Alpha DSLR-A700

Aparaty fotograficzne Sony Alpha wydają się ostatnimi czasy wręcz zalewać rynek. Z każdej strony słyszymy lub widzimy informacje na temat Sony Alpha. Rzeczywiście jest dużo szumu, ale nie “o nic”. Aparaty fotograficzne Sony to zdecydowanie urządzenia warte uwagi. Modele Sony Alpha A200 oraz A350 już pojawiały się w zamieszczanych tu artykułach. Dlatego też postanowiłem przyjrzeć się bliżej Sony Alpha DSLR-A700.

Aparaty fotograficzne Sony Alpha DSLR-A700 oferują wśród swoich funkcji tzw. Quick Navi. Czy można wyobrazić sobie coś bardziej przydatnego niż system ułatwiający docieranie do wszelkich ustawień aparatu? Oczywiście że nie! W końcu możemy szybko i sprawnie dokonać zmian bez długotrwałego “grzebania” w gąszczu ustawień. Bardzo przydatne w momencie gdy chcemy dokonać zmian szybko przed ciekawym ujęciem. Sony Alpha DSLR-A700 to już zdecydowanie zaawansowana lustrzanka, tak samo jak niższe modele jest kompatybilna z ponad 20-ma obiektywami Carl Zeiss oraz Minolta z mocowaniem bagnetowym A. Jest nieco cięższy niż inne aparaty fotograficzne Sony z serii Alpha i waży ok 690g. Aparat Sony Alpha DSLR-A700 wyposażony został w matrycę aż 12,34 Megapikseli. Jak na profesjonalną lustrzankę przystało aparaty fotograficzne Sony Alpha DSLR-A700 umożliwiają podłączenie zewnętrznej lampy błyskowej. Z tyłu obudowy znajdziemy duży, bo 3-calowy wyświetlacz LCD. Dla tych, dla których seria A200 oraz A350 nie jest wystarczająca z pewnością znajdą wszystkie brakujące funkcje w Sony Alpha DSLR-A700.

1 komentarz

  1. Mimo, że aparat fotograficzny Sony Alpha DSLR-A700 posiada trochę mniejszą rozdzielczość matrycy niż wersja Sony Alpha DSLR-A350X, to jest to najbardziej zaawansowany i profesjonalny aparat fotograficzny z serii Alpha firmy Sony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.