wypożyczanie samochodów różnego typu

Wypożyczalnia samochodów

Wypadek, mała stłuczka, a nawet problemy z zapalaniem na mrozie. Wszelkie utrudnienia tego typu czyhają na każdego kierowcę. Gdy niezbędny do codziennej pracy pojazd zostanie unieruchomiony w najmniej oczekiwanym momencie, z reguły nasze myśli kierujemy ku zbawiennym taksówkom. Warto jednak zastanowić sie czy jest to jedyne i faktycznie korzystne wyjście.

Ceny przejazdów taksówkami osiągnęły obecnie tak wysokie ceny, że dojazd do wszystkich niezbędnych miejsc wiąże się z dość wysokimi kosztami. Skorzystajmy z prostego schematu dnia bez samochodu, przyjmując, że podróżować będziemy taksówkami:

odwiezienie dzieci do szkoły – ok. 15PLN
dojazd do pracy – 15PLN
odebranie dzieci ze szkoły – 15PLN
dojazd do domu – 15PLN
zakupy i powrót – 30PLN

W prostym schemacie osiągamy sumę na poziomie ok 100PLN/dzień. Warto więc zwrócić uwagę na to, iż każda wypożyczalnia samochodów w Łodzi oferuje ceny za wypożyczenie samochodu średniej klasy na poziomie od 100-200PLN za dobę. Weźmy pod uwagę jedną z renomowanych firm o tym profilu. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Łódź Carby oferuje klientom korzystne ceny wynajmu. Samochód wypożyczony to wygoda wykorzystania pojazdu przez cały dzień w cenie równej pojedynczym przejazdom taksówkami. Wypożyczalnia samochodów w Łodzi Carby zwróciła naszą uwagę ze względu na fakt, iż oferuje samochody marki Toyota w cenach niższych od tych które proponuje każda inna wypożyczalnia samochodów w Łodzi.

Profesjonalna obsługa, nowe zadbane pojazdy i lokalizacja biura w centrum to tylko niektóre z udogodnień, które przygotowała swoim klientom wypożyczalnia samochodów Carby Łódź. Wspomniana wypożyczalnia samochodów w Łodzi, swoją ofertę kieruje do osób indywidualnych oraz firm. Ceny wynajmu zaczynają sie już od 100PLN za Toyotę Aygo za czas wynajmu od 1 do 3 dni. Wynajem Toyoty Yaris wypożyczalnia samochodów Łódź Carby wycenia na jedyne 156PLN za czas od 1 do 3 dni. Dłuższy okres wynajmu wiąże się ze zniżką. Dla Toyoty Yaris wypożyczalnia samochodów Carby w Łodzi ustaliła ceny od 122PLN za okres od 4 do 7 dni.

Oferta, którą proponuje wypożyczalnia samochodów Łódź Carby jest niezwykle korzystna. Szczególną uwagę zwraca atrakcyjna cena na Toyotę Corollę Combi. Ten duży, ekonomiczny i bardzo atrakcyjny samochód wypożyczymy już od 230PLN! Jest to jedna z najniższych cen na rynku, na którą trafiliśmy analizując rynek wypożyczalni samochodowych.

1 komentarz

  1. Nie wiedziałem, że taka wypożyczalnia samochodów w Łodzi jak Carby oferuje takie ceny. Myślałem, że wypożyczenie samochodu w Łodzi jest znacznie droższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.