wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody Ecoperla Multicab i Ecoperla MMX

Kompaktowe stacje wielofunkcyjne

Debiutująca na rynku polska marka Ecoperla zaoferowała swoim Klientom coś, czego jeszcze nie było – kompaktowe wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody. Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX to najwyższej klasy urządzenia filtracyjne przeznaczone do gospodarstw domowych. Sprawdź, co je wyróżnia!

Wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody zazwyczaj występują w formie dużych urządzeń z oddzielnym zbiornikiem na sól regeneracyjną. Ecoperla proponuje zupełnie inne, bardziej funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie w postaci kompaktowych stacji uzdatniania wody. Zarówno Ecoperla Multicab, jak też Ecoperla Slimline MMX posiadają nowoczesne kabinety wykonane z trwałego, solidnego tworzywa sztucznego. Będą się doskonale prezentowały w każdej kotłowni i piwnicy, a do tego są niezwykle wydajne.

Ecoperla Multicab – Autorskie złoże najlepsze na rynku

Ecoperla Multicab wielofunkcyjna stacja filtracyjna
Wielofunkcyjna stacja filtracyjna Ecoperla Multicab

Ecoperla Multicab to nowoczesna stacja filtracyjna zaprojektowana od podstaw. Posiada aż 30 litrów autorskiego złoża polskiej marki Ecoperla najlepszego dostępnego na rynku. Liczne przeprowadzone badania wykazały, że złoże wyróżnia się niezwykłą wydajnością oraz żywotnością, przez co może być jednym z największych konkurentów najchętniej wybieranej mieszanki filtracyjnej na rynku o tym samym przeznaczeniu. Złoże jest w stanie usunąć z wody: żelazo, mangan, twardość, a także zredukować jej barwę.

Oprócz dobrego złoża Ecoperla Multicab wyróżnia się bezawaryjną głowicą sterującą wykonaną z najlepszych komponentów. Została wyprodukowana przy współpracy ze znaną w branży uzdatniania wody amerykańską firmą Clack. Ogromnym udogodnieniem jest połączenie głowicy bezpośrednio z intuicyjnym i łatwym w obsłudze panelem z podświetlanym wyświetlaczem.

Kabinet został wykonany z solidnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Obudowa ma opływowy kształt, dzięki czemu nie ma problemów z zamieszczeniem jej w dowolnej, nawet niewielkiej przestrzeni. Budowa Ecoperla Multicab różni się od standardowo spotykanych kabinetów. Panel sterujący został umieszczony wewnątrz. Ochrania go specjalna osłonka. Wraz ze zbiornikiem przeznaczonym na sól regeneracyjną jest umieszczony pod przesuwną klapą. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nie ma możliwości wystąpienia jakichkolwiek zewnętrznych uszkodzeń. Ponadto nad urządzeniem może być umieszczona na przykład szafka.

Ecoperla Multicab jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem wielofunkcyjnym w designerskiej obudowie. Jego cechy sprawiają, że doskonale sprawdzi się w małych i większych gospodarstwach domowych.

10 lat gwarancji

Polska marka Ecoperla dba nie tylko o jakość i niezawodność urządzeń. Eksperci marki oferują również 10-letnią gwarancję na całą stację wielofunkcyjną Ecoperla Multicab, co daje Klientom pełne wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Nie trzeba się obawiać o awarię urządzenia tuż po ukończeniu gwarancji!

Ecoperla Slimline MMX – 5 warstw, które usuną z wody każdy problem

Ecoperla Slimline MMX wielofunkcyjna stacja uzdatniania wody
Ecoperla Slimline MMX wielofunkcyjna stacja uzdatniania wody

Ecoperla Slimline MMX to druga propozycja marki Ecoperla. Ta wielofunkcyjna stacja jest w stanie usunąć z wody: żelazo, mangan, związki organiczne, wysoki stopień twardości wody, a także amoniaki. Posiada 24 litry markowego złoża ECOMIX, znanego i cenionego na rynku. Wyróżnia się dużą wydajnością. Poszczególne złoża zastosowane w mieszance filtracyjnej układają się w pięć warstw. Woda podczas filtracji przepływa przez każdą z nich. Na każdym etapie usuwany jest inny rodzaj zanieczyszczeń.

Urządzenie regenerowane jest za pomocą roztworu solanki oraz przepływu współprądowego. To połączenie pozwala na kompleksowe oczyszczenie złoża, a przez to filtrację wody na najwyższym poziomie.

Butla ze złożem oraz zbiornik na sol regeneracyjną zostały umieszczone w estetycznej obudowie wykonanej z solidnego tworzywa sztucznego. Jego grubość pozwala na filtrację nawet ciepłej wody.

Ecoperla Slimline MMX posiada bezawaryjną głowicę wyprodukowaną przez pioniera w tej dziedzinie – firmę Erie. Dodatkowo, w trosce o wygodę użytkowników zdecydowano się na zastosowanie alarmu dosypywania soli, który poinformuje o jej deficycie w zbiorniku. Stacja wielofunkcyjna posiada system suchego zbiornika. Jest to zabezpieczenie przed tworzeniem się mostów solnych mogących powodować liczne awarie.

Stacja wielofunkcyjnego oczyszczania wody Ecoperla Slimline MMX jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które nie odstrasza swoim wyglądem, a wręcz przeciwnie – intryguje. Z pewnością będzie tematem wielu rozmów i pochwał. Nie tylko jest oszczędny i doskonale filtruje wodę, ale także świetnie wygląda i nie zajmuje wiele miejsca w domowej przestrzeni.

Perfekcyjne działanie

Warto wspomnieć, że obie kompaktowe stacje wielofunkcyjne zostały wyposażone w Ecoperla Perfect System. Jest to system specjalnie dobranych ustawień głowicy sterującej dopasowanych do stanu wody oraz zanieczyszczeń w niej obecnych. Ecoperla Perfect System zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia przez długie lata, a do tego znacznie obniża koszty eksploatacji. Wieloletnie doświadczenie w branży i usuwaniu wielu problemów z wody projektantów marki Ecoperla pozwoliło na opracowanie takiego systemu, który przyniesie wymierne korzyści użytkownikom nowoczesnych urządzeń filtracyjnych marki Ecoperla.

Wybierz nowoczesne rozwiązania

Nadchodzi nowe i lepsze. Projektanci urządzeń filtracyjnych w końcu wyszli naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych użytkowników i stworzyli rozwiązania, które nie tylko kompleksowo oczyszczają wodę, ale też doskonale się prezentują, a już na pewno nie odstraszają swoim wyglądem. Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX to propozycje dla osób, które uwielbiają nowoczesność i rozwiązania najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Wreszcie doczekaliśmy się na rynku uzdatniania wody kompaktowych urządzeń filtracyjnych, które dają naprawdę dobre efekty.

6 komentarzy

  1. Faktycznie, nie widziałem wcześniej zbyt wielu tego typu produktów. Bardzo ciekawa propozycja. U mnie jest woda ze studni i faktycznie już wcześniej podejrzewałem problem żelaza. Być może w mojej wodzie są jeszcze jakieś inne zanieczyszczenia.

  2. Oba urządzenia wydają się ciekawe i dobre jakościowo, ale ja chyba zdecyduję się na Multicab, ponieważ ma więcej złoża. Fajnie, że ktoś pomyślał o wrzuceniu tego w kompaktową obudowę. Estetyka tez ma znaczenie.

  3. U mnie jest woda ze studni. Jeszcze jej nie badałem, ale nie wygląda i nie smakuje najlepiej. Po uzyskaniu wyników na pewno zdecyduję się na wersję kompaktową. Którą? Jeszcze nie wiem.

  4. Witam! Ja zainwestowałem w Ecoperla Slimline MMX. Woda faktycznie wygląda lepiej, nawet na poziomie właściwości fizycznych. Ma odpowiednią barwę, zapach i smak. Po ponownych badaniach okazało się, że wszystkie parametry mieszczą się już w normie. Tak więc okazuje się, że 24 litry dobrego złoża są wystarczające.

  5. U nas woda była tragicznej jakości. Polecono nam Ecoperla Multicab z 30 litrami złoża. Po filtracji woda jest naprawdę czysta, a samo urządzenie bardzo przemyślane. Wszystko, włącznie z wyświetlaczem oraz zbiornikiem znajduje się pod przesuwną klapą. Dodatkowo ekran i panel są chronione przezroczystą klapką. Niezwykle funkcjonalne. Programowanie jest proste, nie miałem problemów przy montażu.

  6. Zastanawia mnie kwestia złoża zastosowanego w Multicab. Jest to zupełnie coś nowego, podobno innego od popularnego Ecomixa. Czy wiadomo coś więcej o tym złożu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.