filtracja wody z Ecoperla

Rynek uzdatniania wody już nigdy nie będzie taki sam!

W styczniu 2017 w sklepach stacjonarnych i internetowych pojawiły się urządzenia do filtracji wody w gospodarstwach domowych Ecoperla. Polska marka bardzo szybko zdobyła popularność i renomę. Jaki jest przepis na sukces?

Dlaczego powstała marka Ecoperla?

Ecoperla to nowoczesna marka urządzeń filtracyjnych, która powstała jako odpowiedź na potrzeby użytkowników oraz instalatorów.

Projektanci tej polskiej marki przeprowadzali liczne i długie rozmowy dotyczące satysfakcji i odczuć związanych z domowymi filtrami wody. Oceniano, czego jeszcze brakuje, a co można byłoby udoskonalić. Po zebraniu informacji zabrano się do pracy, projektowania oraz poszukiwania partnerów biznesowych.

W założeniu produkty Ecoperla miały być przede wszystkim solidne i funkcjonalne, a przy okazji estetyczne. Wydajność oraz najlepsze dostępne komponenty były priorytetami. Urządzenia filtracyjne marki Ecoperla są dobrej jakości, ich eksploatacja będzie trwała przez bardzo długi okres, a przy tym ich cena jest rozsądna. Dzięki temu nowoczesna filtracja wody może odbywać się w każdym gospodarstwie domowym.

Cztery cechy opisujące produkty marki Ecoperla to: piękno, funkcjonalność, innowacyjność oraz wydajność.

Co można znaleźć w ofercie?

Oferta Ecoperla to cztery kategorie produktów przeznaczone do małych i dużych gospodarstw domowych: filtry na cały dom, filtry do kuchni, wkłady filtracyjne oraz akcesoria.

Serca klientów zdecydowanie zdobyły kompaktowe zmiękczacze wody. Seria Ecoperla Toro oraz seria Ecoperla Slimline CS królują w rankingach najchętniej wybieranych produktów. Ciekawą częścią są kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX. Doskonale radzą sobie nie tylko z twardością wody, ale też wysokim stężeniem żelaza, manganu, amoniaku oraz związków organicznych.

Osobną linię stanowi Ecoperla Tower – urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach. Te produkty radzą sobie z każdym zanieczyszczeniem występującym w wodzie. Od problemu z żelazem, twardością wody, manganem, cząstkami zanieczyszczeń mechanicznych, aż po azotany, poprawę barwy, zapachu i smaku wody.

Filtry kuchenne to kategoria, która kryje za sobą dwa rozwiązania do uzdatniania wody pitnej: system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa oraz system nanofiltracji Ecoperla Nano. Druga propozycja jest przeznaczona do ochrony jonizatorów wody przed uszkodzeniami powodowanymi obecnością różnych substancji w wodzie. Ecoperla Rosa to obecnie hit na rynku filtracji wody. Posiada dwie funkcje poboru wody: oczyszczona woda o niskim stopniu twardości do gotowania oraz prozdrowotna woda o właściwościach wody alkalicznej idealna do bezpośredniego spożycia.

Wkładem, na który warto zwrócić uwagę jest wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir. Stanowi istotną część systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Nadaje filtrowanej wodzie wysokie, zasadowe pH oraz wzbogaca w ważny dla organizmu magnez. Woda jest idealna do spożywania na co dzień, ponieważ doskonale nawadnia oraz eliminuje wolne rodniki.

urządzenia do filtracji wody Ecoperla

3 systemy, które dopełnią urządzenia

Projektanci nie poprzestali na stworzeniu samych urządzeń filtracyjnych. Do niemal każdego produktu został wymyślony specjalny system, który zapewnia bezpieczną oraz ekonomiczną eksploatację.

Ecoperla Perfect System jest przeznaczony do kompaktowych urządzeń filtracyjnych. Są to najlepiej dobrane i dopracowane ustawienia głowicy sterującej. Dzięki nim między innymi na proces regeneracji są pobierane odpowiednie ilości roztworu solanki.

Ecoperla Smart System to część urządzeń Ecoperla Tower. Ustawienia głowicy sterującej są dobierane do indywidualnych parametrów wody. Takie rozwiązanie pozwala na dokładne oczyszczanie wody.

Ecoperla Security System jest obecny w filtrach kuchennych Ecoperla. Działa automatycznie bez zasilania elektrycznego. Jego zadaniem jest ochrona szafek kuchennych przed zalaniem w trakcie wystąpienia niespodziewanej awarii.

10 lat gwarancji

Polska marka Ecoperla dba nie tylko o jakość i niezawodność urządzeń. Eksperci marki oferują również 10-letnią gwarancję na wybrane urządzenia ze swojej oferty, co daje Klientom pełne wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Nie trzeba się obawiać o awarię urządzenia tuż po ukończeniu gwarancji!

Dlaczego użytkownicy coraz częściej wybierają urządzenia Ecoperla?

Użytkownicy coraz chętniej decydują się na zakup produktów Ecoperla. Ogromnym plusem jest fakt, że są produkowane na terenie Europy przy współpracy z największymi z branży filtracyjnej – urządzenia są współtworzone przez Erie czy Clack.

Uwagę klientów zwracają naprawdę korzystne warunki gwarancji. Każdy może samodzielnie zamontować swoje urządzenie filtracyjne, autorski serwis nie jest wymagany na żadnym etapie eksploatacji.

Ecoperla zachwyca i staje się coraz bardziej modna. Wielu ekspertów szacuje, że to właśnie jej twórcy będą dyktowali trendy na rynku uzdatniania wody.

2 komentarze

  1. Widziałem te urządzenia filtracyjne w sklepach internetowych. Sam mam u siebie zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Bardzo kibicuje tej marce, bo wyróżniają się w branży uzdatniania wody. Widać, ze ich celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków dla klientów. Można śmiało dzwonić z pytaniami. Same urządzenia są ekonomiczne w użytkowaniu, a do tego solidnie wykonane.

  2. Ja kupiłam do mieszkania system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z tym wkładem rewitalizującym wodę. Bardzo fajna i dobra inwestycja. Teraz chcę kupić taki sam córce, bo po co dźwigać te butelki z wodą skoro dobrą, czystą i zdrową można mieć w domu? Sąsiadka też się zachwycała jak jej wytłumaczyłam na czym to wszystko polega.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.