woda do picia z Ecoperla Elixir i Ecoperla Profine Zero

Dieta wzbogacona o odpowiednią wodę, czyli co pić by czuć się lepiej?

Woda jest niezwykle ważnym składnikiem w naszej codziennej diecie. Naukowcy starają się pisać o tym jak najwięcej, a nauczyciele już w podstawówce zwracają uwagę na to, aby pamięta o odpowiednim nawodnieniu. Jaką wodę warto wybrać do picia?

Często mówi się o tym, że picie dużych ilości wody jest konieczne, jeśli ktoś pragnie schudnąć. Przy regularnym spożyciu wody znacznie zmniejsza się łaknienie, ale też wszystkie narządy pracują prawidłowo, a metabolizm wraca do normy.

Prawda jest taka, że odpowiednie nawadnianie jest ważnie niezależnie od diety, wieku czy przyjętego stylu życia. Woda pozwala nam czuć się lepiej, cera jest w lepszym stanie, lepiej się czujemy, zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia bólów głowy, a także zwiększa się nasza koncentracja.

Oczywiście, jakość spożywanej wody jest równie ważna, co sama czynność jej picia. Czy możemy poczuć się lepiej spożywając wodę pełną chloru i metali ciężkich? Taka niestety może być woda z kranu. Woda w butelce z kolei jest dość sporą inwestycją w skali roku, a w dodatku plastikowe butelki mają bardzo niekorzystny wpływ na środowisko. Jakie jest więc najlepsze rozwiązanie?

Przeprowadziliśmy research i wybraliśmy dwa ciekawe rozwiązania zapewniające wodę najwyższej jakości.

Ecoperla Profine Zero – woda z minerałami

Pierwszym pomysłem na zdrową wodę jest nowoczesna odwrócona osmoza. To dość niezwykły produkt, ponieważ zajmuje niezwykle mało miejsca. Posiada aż dwie membrany filtrujące wodę równolegle. Podczas poboru płynie z taką samą prędkością jak zwykła kranówka. Ponadto Ecoperla Profine Zero nie trzeba wyposażać w żaden mineralizator. Urządzenie zachowuje minerały naturalnie występujące w surowej wodzie. To absolutny must have nowoczesnych kuchni.

Woda wodorowa, alkaliczna  pełna magnezu – to możliwe dzięki zastosowaniu Ecoperla Elixir

Drugim pomysłem na zdrową i bezpieczną wodę jest wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Jest to wkład, który można bez problemu podłączyć zamiast mineralizatora lub do Ecoperla Profine Zero. Można go też zakupić z odwróconą osmozą Ecoperla Rosa. Woda o niezwykłych właściwościach, jaką zapewnia Ecoperla Elixir to zasługa reakcji, która zachodzi podczas filtracji. Wewnątrz tego urządzenia jest czysty magnez, który wchodzi w reakcję z już przefiltrowaną, czystą wodą. Skutkiem jest woda o wysokim pH, wolny wodór oraz czysty magnez.

Te wszystkie właściwości mają szczególnie dobry wpływ na układ mięśniowy, serce, układ kostny. Woda taka wspomaga walkę z różnymi chorobami, wspiera układ immunologiczny. Organizm ulega szybszemu nawodnieniu, a komórki wolniej się starzeją.

Dobroczynny wpływ aktywnego wodoru, który znajduje się w wodzie po filtracji za pomocą Ecoperla Elixir został naukowo udowodniony wiele lat temu.

Ecoperla Elixir jest świetnym zastępcą dla jonizatorów wody i generatorów wodoru. Złoże po przepływie odpowiedniej ilości wody niestety ulega wyczerpaniu i wkład trzeba wymienić na nowy. Jest w stanie jednak wytrzymać nawet powyżej 12 miesięcy.

Dobra woda zdrowia doda!

Woda o odpowiednich właściwościach może być doskonałym uzupełnieniem diety. Jest w stanie zastąpić wszystkie sztuczne suplementy, wyeliminować potrzebę kupowania wody w butelkach. Warto zainwestować w odpowiednie urządzenie, które zapewni nam zdrową, świeżą i bezpieczną wodę każdego dnia.

2 komentarze

  1. Ta Ecoperla Profine Zero wygląda na bardzo fajny produkt. Ktoś go ma u siebie?

  2. Myśleliśmy o kupnie generatora wodoru, ale niestety to w tej chwili dla nas zbyt kosztowna inwestycja. Mamy natomiast filtr kuchenny i taki wkład rewitalizujący jest na ten moment idealnym rozwiązaniem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *