woda do picia z Ecoperla Elixir i Ecoperla Profine Zero

Dieta wzbogacona o odpowiednią wodę, czyli co pić by czuć się lepiej?

Woda jest niezwykle ważnym składnikiem w naszej codziennej diecie. Naukowcy starają się pisać o tym jak najwięcej, a nauczyciele już w podstawówce zwracają uwagę na to, aby pamięta o odpowiednim nawodnieniu. Jaką wodę warto wybrać do picia?

Często mówi się o tym, że picie dużych ilości wody jest konieczne, jeśli ktoś pragnie schudnąć. Przy regularnym spożyciu wody znacznie zmniejsza się łaknienie, ale też wszystkie narządy pracują prawidłowo, a metabolizm wraca do normy.

Prawda jest taka, że odpowiednie nawadnianie jest ważnie niezależnie od diety, wieku czy przyjętego stylu życia. Woda pozwala nam czuć się lepiej, cera jest w lepszym stanie, lepiej się czujemy, zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia bólów głowy, a także zwiększa się nasza koncentracja.

Oczywiście, jakość spożywanej wody jest równie ważna, co sama czynność jej picia. Czy możemy poczuć się lepiej spożywając wodę pełną chloru i metali ciężkich? Taka niestety może być woda z kranu. Woda w butelce z kolei jest dość sporą inwestycją w skali roku, a w dodatku plastikowe butelki mają bardzo niekorzystny wpływ na środowisko. Jakie jest więc najlepsze rozwiązanie?

Przeprowadziliśmy research i wybraliśmy dwa ciekawe rozwiązania zapewniające wodę najwyższej jakości.

Ecoperla Profine Zero – woda z minerałami

Pierwszym pomysłem na zdrową wodę jest nowoczesna odwrócona osmoza. To dość niezwykły produkt, ponieważ zajmuje niezwykle mało miejsca. Posiada aż dwie membrany filtrujące wodę równolegle. Podczas poboru płynie z taką samą prędkością jak zwykła kranówka. Ponadto Ecoperla Profine Zero nie trzeba wyposażać w żaden mineralizator. Urządzenie zachowuje minerały naturalnie występujące w surowej wodzie. To absolutny must have nowoczesnych kuchni.

Odwrócona osmoza polskiej marki Ecoperla Profine Zero dostępna jest tutaj

Woda wodorowa, alkaliczna  pełna magnezu – to możliwe dzięki zastosowaniu Ecoperla Elixir

Drugim pomysłem na zdrową i bezpieczną wodę jest wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir. Jest to wkład, który można bez problemu podłączyć zamiast mineralizatora lub do Ecoperla Profine Zero. Można go też zakupić z odwróconą osmozą Ecoperla Rosa. Woda o niezwykłych właściwościach, jaką zapewnia Ecoperla Elixir to zasługa reakcji, która zachodzi podczas filtracji. Wewnątrz tego urządzenia jest czysty magnez, który wchodzi w reakcję z już przefiltrowaną, czystą wodą. Skutkiem jest woda o wysokim pH, wolny wodór oraz czysty magnez.

Te wszystkie właściwości mają szczególnie dobry wpływ na układ mięśniowy, serce, układ kostny. Woda taka wspomaga walkę z różnymi chorobami, wspiera układ immunologiczny. Organizm ulega szybszemu nawodnieniu, a komórki wolniej się starzeją.

Dobroczynny wpływ aktywnego wodoru, który znajduje się w wodzie po filtracji za pomocą Ecoperla Elixir został naukowo udowodniony wiele lat temu.

Ecoperla Elixir jest świetnym zastępcą dla jonizatorów wody i generatorów wodoru. Złoże po przepływie odpowiedniej ilości wody niestety ulega wyczerpaniu i wkład trzeba wymienić na nowy. Jest w stanie jednak wytrzymać nawet powyżej 12 miesięcy.

Dobra woda zdrowia doda!

Woda o odpowiednich właściwościach może być doskonałym uzupełnieniem diety. Jest w stanie zastąpić wszystkie sztuczne suplementy, wyeliminować potrzebę kupowania wody w butelkach. Warto zainwestować w odpowiednie urządzenie, które zapewni nam zdrową, świeżą i bezpieczną wodę każdego dnia.

5 komentarzy

  1. Ta Ecoperla Profine Zero wygląda na bardzo fajny produkt. Ktoś go ma u siebie?

  2. Myśleliśmy o kupnie generatora wodoru, ale niestety to w tej chwili dla nas zbyt kosztowna inwestycja. Mamy natomiast filtr kuchenny i taki wkład rewitalizujący jest na ten moment idealnym rozwiązaniem.

  3. Tyle teraz tych różnych nowości, że aż ciężko się zdecydować na coś konkretnego: jonizatory, generatory wody wodorowej, strukturyzatory, woda alkaliczna w butelkach… Jednak czytając to wszystko ten wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir wydaje mi się w miarę sensownym rozwiązaniem i nie kosztuje fortuny. Moja mama teraz szuka takiej nowinki. Będę musiała jej go polecić

  4. Ja kupiłam odwróconą osmozę Ecoperla Profine Zero. Mam ją zaledwie od tygodnia. Przekonałam się na własne oczy, jaka jest różnica między kranówką, a filtrowaną wodą. Przede wszystkim widać to po zamrożeniu. Lód z kranówki jest oszroniony, cały biały, wygląda niekorzystnie, a zamrożona filtrowana woda jest przeźroczysta i na swój sposób piękna. Na pewno o wiele lepiej prezentuje się w napojach. Znajomi byli zdziwieni różnicą.

  5. Od zeszłego roku przeszłam na taką prawdziwą dietę. Zero słodyczy, jak najwięcej warzyw (najlepiej zielonych), orzechy, zero chleba i oczywiście odpowiednia woda. Szybko zobaczyłam efekty, ale dźwiganie wody butelkowanej było denerwujące. Z tego powodu zdecydowałam się właśnie na system odwróconej osmozy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.