Firma Klarsan a polska marka Ecoperla co je łączy

Dowiedz się, kto odpowiada za polską markę Ecoperla!

Ecoperla jest polską marką urządzeń do uzdatniania wody premium, przeznaczonych do gospodarstw domowych. To niesamowite, w jak krótkim przeciągu czasu zyskała fanów w całej Polsce i nie tylko. Użytkownicy chwalą rozwiązania za solidność i wysoki komfort użytkowania. A kto stoi za tym projektem, który odniósł taki sukces?

Jeśli choć raz zdarzyło Ci się poszukiwać jakiegoś urządzenia do uzdatniania wody w domu, jest duże prawdopodobieństwo, że trafiłeś na informacje i o tej marce. Ecoperla to polski projekt, który jest obecny na rynku uzdatniania wody od stosunkowo niedawna, jednak szybko odniósł spory sukces. W tym wypadku motorem napędowym nie było jednak szczęście, a ogromne doświadczenie i praca wielu osób, które już od dawna zajmują się projektowaniem i tworzeniem stacji uzdatniania wody. Za marką Ecoperla stoi firma z wieloletnim doświadczeniem.

Klarsan – twórca marki Ecoperla

Ecoperla została stworzona przez firmę, która już od wielu lat działa na polskim rynku. Klarsan to przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które powstało w 2007 roku. Jego historia sięga jednak znacznie wcześniejszych czasów. Właścicielowi udało się stworzyć firmę rodzinną, z tradycjami, porządnymi filarami podejmowanych działań, dzięki temu, że sam przed założeniem działalności pracował właśnie w tej branży i rozwijał swoje umiejętności.

Klarsan praktycznie od początku zajmuje się dostosowaniem wody do potrzeb w gospodarstwach domowych i przemyśle. Woda jest przygotowywana na cele: przemysłowe, socjalno-bytowe, medyczne i rekreacyjne przez doświadczoną kadrę. Firma stale rozwija i poszerza swoją działalność. Na przykład dość nową gałęzią jest kondycjonowanie wody. Wartości działalności są jednak takie same. Oto i one:

  • Doświadczenie – w pracy bardzo ważna jest przede wszystkim wiedza, dlatego Klarsan tworzą doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Karda jest stale szkolona i dokształcana z rozwiązań, które pojawiają się na rynku, nowych urządzeń i nowinek. Zawsze są na bieżąco i dzięki temu ich propozycje mogą sprostać każdym potrzebom związanym z dostosowaniem jakości wody
  • Profesjonalizm – każde zlecenie traktowane jest z należytą uwagą, jakby było tym jedynym. Osoby zgłaszające się do firmy mogą liczyć na profesjonalne i merytoryczne udzielenie odpowiedzi na ich pytania oraz pomoc w razie wątpliwości. Projekty prowadzone są od początku do końca, a na kazdym etapie można liczyć na pomoc techniczną
  • Rozwój i dobra jakość – proponowane stacje uzdatniania wody zawsze są tworzone na bazie najlepszych możliwych komponentów. Każde rozwiązanie jest dokładnie sprawdzane i przechodzi liczne testy wytrzymałościowe zanim trafi do oferty. Wszystko w celu zapewnienia naprawdę dobrych jakościowo i trwałych urządzeń, które posłużą przez długie lata
  • Współpraca – firma Klarsan stawia na kontakt i współpracę. Komunikacja i wspólne działanie są istotne na każdym poziomie: między działami, z kontrahentami, dystrybutorami, zleceniodawcami. Klarsan współpracuje z największymi liderami branży uzdatniania wody. Wśród najważniejszych podmiotów można wymienić: Clack, Cintropur, Atlas Filtri, FixaFlex, Lanxess. Wszyscy cieszą się ogromną renomą

Jak wygląda współpraca z firmą Klarsan?

Niezależnie od rodzaju zlecenia oraz wielkości problemu, etapy współpracy są dokładnie dobierane do potrzeb zleceniodawcy. Zazwyczaj na początku przeprowadzana jest wizja lokalna oraz dokładny wywiad. Ponadto ogromne znaczenie ma przeprowadzenie analizy wody pod kątem fizykochemicznym, jak i bakteriologicznym. Na podstawie tych informacji dobierane są metody uzdatniania wody oraz powstaje projekt stacji dokładnie dopasowanej do potrzeb. Ważny jest dobór ilości złóż i ich rodzaju, wydajność, poszczególne komponenty. Oprócz tego firma Klarsan zajmuje się montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, obsługą stacji uzdatniania wody, a także szkoleniami z zakresu obsługi stacji uzdatniania wody. Klienci mogą liczyć na pomoc techniczną na każdym etapie współpracy. Same stacje uzdatniania wody są wykonywane z najwyższych jakościowo komponentów, aby zaspokoić najwyższe oczekiwania, nawet największych zakładów przemysłowych.

Jak powstała marka Ecoperla?

Inżynierowie firmy Klarsan zauważyli, że warto wyodrębnić gałąź przemysłową od tej, związanej z gospodarstwami domowymi. Wynikało to przede wszystkim ze względu na ich specyfikę. Projekt stacji przemysłowej za każdym razem jest inny, dokładnie dopasowywany do warunków. Z kolei w przypadku domowych stacji uzdatniania wody istnieją pewne schematy, na podstawie których można było stworzyć konkretne linie i rodzaje urządzeń do uzdatniania wody. Tak właśnie powstała polska marka Ecoperla, która oferuje domowe rozwiązania z zakresu premium.

Oferta polskiej marki Ecoperla

Hasłem polskiej marki Ecoperla jest „Piękno czystej wody”. Główną misją jest zapewnienie wody komfortowej w użytku i odpowiedniej jakości w każdym gospodarstwie domowym. Aby to było możliwe do zrealizowania, eksperci dokładnie wyselekcjonowali urządzenia do uzdatniania wody. W ofercie marki Ecoperla znalazły się filtry kuchenne, filtry na cały dom oraz akcesoria. Rozmiary i wydajności zostały dostosowane w taki sposób, by najlepiej sprostać różnym oczekiwaniom i warunkom. Większość urządzeń do uzdatniania wody marki Ecoperla jest wyposażona w specjalne systemy dbające o prawidłową pracę. I tak znajdziemy w nich: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System. Ponadto większość urządzeń marki Ecoperla jest objęta 10-letnim okresem gwarancji, a niektóre posiadają specjalne oznaczenie „Think Green with Ecoperla”, świadczące o tym, że dane produkty mogą przyczyniać się do walki o lepszy stan środowiska.

Urządzenia i wiedza od Ecoperla

Polska marka Ecoperla postanowiła jednak zaoferować swoim odbiorcom znacznie więcej niż tylko same urządzenia do uzdatniania wody. Oprócz produktów, oferta obejmuje także wiedzę. Polska marka Ecoperla posiada swój oficjalny kanał na YouTube, w którym tłumaczy działanie urządzeń, proces ich instalacji, najważniejsze kwestie związane z problemami występującymi w różnych ujęciach oraz zagrożenia związane z właściwościami wody. Warto zajrzeć, by dowiedziec się więcej.

Detale mają znaczenie

Polska marka Ecoperla i jej oferta są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Duże uznanie zdobyte w krótkim czasie wynika z ogromnego doświadczenia jej twórców. Jeśli właśnie poszukujesz sposobu na poprawę jakości wody w swoim domu, koniecznie sprawdź ich ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.