Wśród zmiękczaczy wody właśnie pojawiła się seria w totalnie nowej odsłonie! Ecoperla Slimline to zmiękczacze wody z WiFi, które posiadają wiele funkcji i udogodnień ułatwiających eksploatację! Poznaj tą niezwykłą serię zmiękczaczy wody z WiFi!

Na rynku właśnie pojawiła się zupełna nowość! Zmiękczacze wody z WiFi to wciąż jeszcze niestandardowe rozwiązanie, aczkolwiek niezwykle nowoczesne i bardzo przydatne. Tylko dzięki temu niewielkiemu dodatkowi możemy śledzić pracę zmiękczacza wody z dowolnego miejsca. Mamy wszystko pod kontrolą! Użytkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

ConnectMySoftener – aplikacja do Ecoperla Slimline

Działanie zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline można monitorować poprzez dedykowaną aplikację ConnectMySoftener. Zaraz po połączeniu jej z urządzeniem zyskujemy dostęp do wszystkich niezbędnych danych. Są to informacje związane z przepływem wody, jej zużyciem, regeneracją. Jeśli tylko wystąpi nieprawidłowość w działaniu, natychmiast się o tym dowiemy. Dzięki aplikacji ConnectMySoftener możemy także uruchomić tryb urlopowy, który sprawi, że zmiękczacz wody nie będzie regenerował się pod naszą nieobecność. Bardzo fajną opcją jest także możliwość włączenia przypomnień o dosypywaniu soli do zbiornika solanki oraz o konieczności umówienia wizyty serwisowej.

Ecoperla Slimline – ogrom możliwości zmiękczacza wody z WiFi!

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline zostały stworzone przy ścisłej współpracy międzynarodowej korporacji Pentair z polską marką Ecoperla. Jest to bardzo dobry wybór nie tylko ze względu na WiFi, ale również wysokiej jakości, solidne komponenty, jak: głowica sterująca z elektrozaworami, Ecoperla Perfect System, systemy antyzalaniowe, monosferyczna żywica jonowymienna. Ta seria posiada również system zapobiegający tworzeniu się mostów solnych, a także dźwiękowy alarm poziomu soli. Serię kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline można z całą pewnością uznać za jedną z najbardziej ekonomicznych. Potrzebuje naprawdę niewiele wody oraz soli na regenerację.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline – doskonałe w każdym calu

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline została naprawdę bardzo dobrze przemyślana. Niewielkie rozmiary pozwalają na montaż przy małej przestrzeni. Sama obudowa jest bardzo funkcjonalna, a rozwiązania wewnątrz sprawiają, że urządzenie jest bezawaryjne i naprawdę komfortowe w użytkowaniu. Z tych względów warto wziąć pod uwagę jego kandydaturę.