kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35

Już jest! Ecoperla Toro 35 – duży i ekonomiczny zmiękczacz wody!

Twarda woda to problem w wielu gospodarstwach domowych. Coraz więcej osób chce się jej wystrzegać zawczasu i szuka odpowiedniego zmiękczacza wody już na etapie budowy domu. Tylko co wybrać, jeśli w grę wchodzi duże zużycie wody i wysoki stopień twardości, a nie chcemy wydawać ogromnych kwot na produkt i utrzymanie? Odpowiedzią może być nowość od polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Toro 35!

Woda o wysokim stopniu twardości jest prawdziwym utrapieniem w wielu gospodarstwach domowych. Choć nie wykazano jej bezpośredniego negatywnego wpływu na ludzki organizm, to jednak jej użytkowanie wiąże się przede wszystkim z pozostawaniem uporczywego osadu, awariami instalacji oraz sprzętu AGD, ciężkim sprzątaniem, problemami ze skórą oraz włosami.

Najlepszym rozwiązaniem tych wszystkich kłopotów jest centralny zmiękczacz wody. Jeśli poszukujesz produktu ekonomicznego i taniego w utrzymaniu, ale przy tym wydajnego i posiadającego dobrej jakości komponenty, to z całą pewnością do gustu przypadnie Ci nowość od polskiej marki Ecoperla – zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35!

Ecoperla Toro 35 – odpowiedź na potrzeby Polaków

Ecoperla Toro 35 to obecnie jeden z największych dostępnych na rynku kompaktowych zmiękczaczy wody. Posiada aż 35 litrów wysokiej jakościowo żywicy jonowymiennej, a to ilość wystarczająca nawet przy licznych rodzinach, dużym zużyciu wody oraz jej wysokim stopniu twardości.

Ten kompaktowy zmiękczacz wody świetnie sprawdzi się na przykład u 6-cio osobowych rodzin lub w domach o dużym metrażu z dużą ilością miejsc poboru wody. Przy tym zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 wygląda naprawdę nowocześnie, nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy w montażu i bardzo ekonomiczny w eksploatacji.

O marce Ecoperla

Ecoperla to polska marka, która na rynku jest zaledwie od kilku lat, a już zdobyła ogromną renomę. W ofercie znalazły się rozwiązania służące uzdatnianiu wody w polskich domach. To nie tylko centralne systemy uzdatniania wody, ale także filtry kuchenne i akcesoria.

Wszystkie rozwiązania, które znalazły się w ofercie Ecoperla łączy wygoda użytkowania, ekonomiczność, innowacyjność i ekskluzywność.

Urządzenia zostały przemyślane w taki sposób, aby w pełni służyć swoim właścicielom, a przy tym generować jak najniższe koszty. Do produkcji wybrano wysokiej klasy komponenty od znanych światowych producentów. Tworzywa są trwałe, a komponenty zaprojektowane w taki sposób, by prawdopodobieństwo wystąpienia awarii było jak najmniejsze.

Ciekawym udogodnieniem są specjalne systemy Ecoperla, które mają zapewniać zrównoważone i bezpieczne użytkowanie. Chodzi tu o: Ecoperla Smart System, Ecoperla Perfect System oraz Ecoperla Security System.

Wśród najbardziej rozpoznawalnych urządzeń marki Ecoperla z całą pewnością można wymienić zmiękczacz wody Ecoperla Toro.

Ecoperla Toro – w tej chwili już seria

Na początku Ecoperla Toro występował jedynie w wersji z 20-stoma litrami żywicy jonowymiennej. Ten model od razu wpadł w oko wielu przyszłym użytkownikom. Spodobał się nowoczesny wygląd, który odbiegał od innych kompaktowych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku, jednak to nie była jedyna zaleta.

Ecoperla Toro 20 to zmiękczacz wody stworzony dla czteroosobowych rodzin o przeciętnym zużyciu wody. Nie miał szansy sprawdzić się w dużych gospodarstwach domowych, a marka zaobserwowała zapotrzebowanie na nieco większy produkt tego typu. Z tego powodu podjęto decyzję o stworzeniu większej wersji Ecoperla Toro z aż 35 litrami złoża filtracyjnego. Ten zmiękczacz wody świetnie wygląda, jest łatwy do utrzymania w czystości, a do tego jeszcze bardzo ekonomiczny.

Najważniejsze zalety Ecoperla Toro 35

Oto lista zalet, za które pokochacie ten duży kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35!

Koniecznie poznaj parametry Ecoperla Toro 35: https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/

Złoże filtracyjne w Ecoperla Toro 35

Wydajne zmiękczanie wody nie mogłoby odbywać się bez właściwie dobranego złoża filtracyjnego. W przypadku Ecoperla Toro 35 zastosowano wysokiej klasy monosferyczną żywicę jonowymienną. Ogromną zaletą tego rodzaju złoża jest trwałość, małe zużycie wody i soli na regenerację w porównaniu z żywicami polisferycznymi. Żywica zastosowana w Ecoperla Toro 35 to produkt niemiecki marki Lewatit. Pochodzi od znanego i cenionego na całym świecie producenta Lanxess, a jej żywotność to nawet 7-10 lat.

35 litrów to ogromna powierzchnia filtracyjna, która nie tylko robi wrażenie pod względem ilości jak na kompaktowy zmiękczacz wody, ale również powierzchni filtracyjnej. Woda jest zmiękczana równomiernie i ma bardzo długi kontakt ze złożem, co zapewnia oczekiwane efekty bez potrzeby przeprowadzania częstej regeneracji.

Idealnie wpasuje się w przestrzeń

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 jest dość wysoki, jednak wąski. Ponadto opływowy kształt i solidne wykonanie z tworzywa odpornego na łatwe powstawanie uszkodzeń mechanicznych, pozwalają na montaż nawet we wnękach i miejscach trudno dostępnych. Nie trzeba dysponować dużą przestrzenią w kotłowni, by móc go zainstalować.

Funkcjonalny Ecoperla Toro 35

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 został przemyślany w taki sposób, by jego obsługa, kontrola zbiornika solanki i ewentualne czynności związane z serwisem były jak najprostsze i trwały jak najkrócej. To wszystko również dzięki budowie urządzenia.

Panel sterujący wraz z ekranem znajdują się u góry. Zmiękczacz wody jest bardzo łatwy w obsłudze, a wszystkie najważniejsze informacje można podświetlić na ekranie, co ma wpływ na wygodę obsługi w ciemnych pomieszczeniach.

Zbiornik na sól regeneracyjną znajduje się z przodu. Dosypywanie i kontrola są bardzo szybkie i proste z powodu klapy umieszczonej na zawiasach. Wystarczy ją odchylić, nie trzeba odkładać na bok jak w niektórych modelach konkurencyjnych.

Dodatki w Ecoperla Toro 35

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 posiada obejście by-pass. To ułatwia ewentualne przeprowadzanie serwisu. Ten dodatek pozwala na odcięcie dopływu zmiękczanej wody do instalacji, a puszczenie surowej.

Kolejnym ciekawym dodatkiem w Ecoperla Toro 35 jest mieszacz. Jego zastosowanie pozwala na dowolne ustawienia stopnia twardości wody na wyjściu z urządzenia. Fabrycznie zmiękczacze wody są ustawiane w taki sposób, aby zmiękczać wodę całkowicie, jednak nie dla każdego taka jest komfortowa w wykorzystaniu. Dzięki mieszaczowi samodzielnie możemy wybrać z wody o jakich parametrach chcemy korzystać.

Ekonomiczna eksploatacja

Mimo że Ecoperla Toro 35 jest bardzo dużym kompaktowym zmiękczaczem wody, to jednak bardzo ekonomicznym w eksploatacji. O to, by koszty użytkowania były możliwie jak najniższe dba Ecoperla Perfect System oraz przepływ przeciwprądowy.

Ecoperla Perfect System to specjalnie dobrane ustawienia głowicy sterującej. Są to parametry dobrane w taki sposób, by zmiękczacz wody pobierał najmniejsze możliwe ilości wody i soli podczas regeneracji, ale jednocześnie przeprowadzał ten proces jak najbardziej wydajnie. Dzięki Ecoperla Perfect System praca urządzenia jest zrównoważona i nie ma możliwości przedwczesnego zużycia złoża filtracyjnego.

Łatwa instalacja Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 jest zmiękczaczem wody bardzo prostym w instalacji. Ten proces można przeprowadzić samodzielnie, ponieważ marka Ecoperla nie wymaga autorskiego montażu do utrzymania warunków gwarancji.

Ten zmiękczacz wody montuje się o wiele łatwiej i szybciej niż produkty konkurencyjne ze względu na jego nietypową konstrukcję. Najpierw wystarczy domontować do instalacji butlę ze złożem i głowicą sterująca, a następnie dołączyć resztę obudowy ze zbiornikiem solanki. Dodatkowo zadanie można sobie ułatwić, wykorzystując elastyczne węże przyłączeniowe, na przykład marki FixaFlex.

10-letnia gwarancja Ecoperla Toro 35

Polska marka Ecoperla dba nie tylko o jakość i niezawodność urządzeń. Eksperci marki oferują również 10-letnią gwarancję na cały zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35, co daje Klientom pełne wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Nie trzeba się obawiać o awarię urządzenia tuż po ukończeniu gwarancji!

Zmiękczacz wody, który da radę

Ecoperla Toro 35 to idealny produkt, jeśli przyszłym użytkownikom zależy na urządzeniu, które po prostu będzie spełniało swoją funkcję. To ekonomiczny i wygodny w użytkowaniu zmiękczacz wody z dużą ilością złoża filtracyjnego i trwałymi komponentami. Znajdziecie go w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych.

2 komentarze

  1. Czy ktoś ma u siebie może ten zmiękczacz wody? Nawet w mniejszej wersji, czyli Ecoperla Toro 20? Powiem szczerze, ze mnie zainteresował, ale jestem ciekaw, jak jest podczas użytkowania? Czy daje radę? I czy montaż też tak łatwy, jak piszą?

  2. Mam dużą rodzinę i nie powiem, że przydałby mi się właśnie większy zmiękczacz wody. Rozważam kilka propozycji, ale taki w kompaktowej obudowie wygląda znacznie lepiej i nie ma co z tym dyskutować. Te dwuczęściowe nie robią takiego wrażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.