Ecoperla Toro to produkt polskiej marki, który można znaleźć na rynku uzdatniania wody od niedawna. Powstał, jako odpowiedź na potrzeby użytkowników. Dlaczego warto przemyśleć zakup tego urządzenia?

Ten produkt nie jest standardowym zmiękczaczem wody. Wyróżnia go kilka cech, a wśród nich warto wymienić: wygląd, budowę, złoże filtracyjne oraz zastosowane rozwiązania usprawniające działanie. Czegoś takiego jeszcze nie było na rynku filtracji wody.

Design, który zachwyca

Jedną z najważniejszych cech Ecoperla Toro jest nietypowy wygląd. Pierwsze słowo, które nasuwa się przy oglądaniu obudowy to „nowoczesność”. Opływowy, jasny kabinet o niewielkich rozmiarach, który z pewnością wpasuje się w design współczesnych gospodarstw domowych to aspekt, o którym pamięta niewielu producentów przy tworzeniu zmiękczaczy wody. Rozmiar urządzenia został dobrany w taki sposób, by bez problemu mogło zmieścić się nawet w niewielkich wnękach.

Istotnym elementem każdego zmiękczacza wody jest zbiornik na solankę. Tutaj zdecydowano się na umieszczenie otworu na dosypywanie z przodu. Prowadzi do niego klapa umieszczona na zawiasach, co znacznie ułatwia proces uzupełniania.

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 znajdziesz na stronie https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-24/

Łatwy montaż

Wygląd to jednak nie wszystko. Dla większości użytkowników urządzeń filtracyjnych bardziej istotną kwestią jest funkcjonalność. Zmiękczacze wody Ecoperla Toro są doskonale przystosowane do montażu, dzięki dwuelementowej obudowie. Najpierw wystarczy zamontować butlę epoksydową ze złożem do instalacji hydraulicznej, a następnie podłączyć do niej resztę obudowy. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że nie dochodzi do powstawania reakcji chemicznych między solanką, a butlą na złoże.

Najlepsze złoże na świecie

Kolejną cechą serii Ecoperla Toro jest świetne złoże filtracyjne. Butlę zasypano monosferyczną żywicą jonowymienną. Wyróżnia się długim okresem żywotności i niezwykłą wydajnością. Ten zmiękczacz wody posiada 24 litry złoża lecz bez problemu może konkurować z urządzeniami, które posiadają nawet 30 litrów złoża polisferycznego.

Obecnie dostępna jest także większa wersja Ecoperla Toro z aż 35 litrami złoża. To jeden z największych kompaktowych zmiękczaczy wody na rynku. Więcej na jego temat przeczytasz tutaj: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/

10-letnia gwarancja Ecoperla Toro 24

Polska marka Ecoperla dba nie tylko o jakość i niezawodność urządzeń. Eksperci marki oferują również 10-letnią gwarancję na cały zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24, co daje Klientom pełne wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Nie trzeba się obawiać o awarię urządzenia tuż po ukończeniu gwarancji!

Dobrane ustawienia pracy

Ogromnym atutem Ecoperla Toro jest zastosowanie innowacyjnych ustawień Ecoperla Perfect System kompatybilnych z możliwością regeneracji Upflow. To połączenie zapewnia  odpowiednią, bezawaryjną pracę przez wiele lat, a w dodatku mniejsze zużycie soli oraz wody na regenerację. Seria Ecoperla Toro należy do jedne z najbardziej oszczędnych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku. To jednak nie wszystko!

Na rynku są aktualnie dostępne zmiękczacze wody Ecoperla Toro z ulepszonym modelem głowicy sterującej. Takie rozwiązanie pozwoliło producentowi wyeliminować wszelkie potencjalne problemy, które mogły się pojawić podczas użytkowania poprzednich wersji tych urządzeń.

Te wszystkie elementy sprawiają, ze Ecoperla Toro jest doskonałym urządzeniem filtracyjnym. Sprawdzi się w małych i średnich gospodarstwach domowych. Zapewni perfekcyjnie zmiękczoną wodę.