nowy wizerunek firmy Klarsan

Nowy wizerunek, tak samo dobra jakość! Firma Klarsan zmienia się na lepsze!

Firma Klarsan może być znana przez osoby, które już poszukiwały sposobów na poradzenie sobie z problemami zanieczyszczonej wody. Wśród dotychczasowych klientów i kontrahentów przedsiębiorstwo cieszy się bardzo pozytywną opinią. W tym roku Klarsan postanowił odświeżyć swój wizerunek.

Nowe logo firmy Klarsan

Nowe logo firmy Klarsan znacznie różni się od poprzedniego. Tym razem postawiono na nowoczesną, prostą formę. Logo prezentuje drogę od wody zanieczyszczonej (kolor czerwony) aż do wody dokładnie uzdatnionej do konkretnego zastosowania (kolor niebieski).

Odświeżony wizerunek można znaleźć również na stronie internetowej, w katalogach produktowych oraz wszelkich materiałach związanych z działalnością.

Celem zmian jest chęć podążania za obecnie obowiązującymi trendami. Nowy wizerunek jeszcze lepiej oddaje misję firmy oraz prezentuje jej profesjonalizm. Pracownicy chcą oferować nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Klarsan i 4 kroki do czystej wody

Czym dokładnie zajmuje się firma Klarsan?

Klarsan działa na polskim rynku już od ponad 10 lat. Oferuje rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Niezależnie od tego, czy użytkownik poszukuje rozwiązania do domu, przedsiębiorstwa, fabryki, na całe osiedle mieszkaniowe, do kawiarni, restauracji, czy do hotelu, klient zawsze jest przeprowadzany przez cały proces – od rozmowy, aż po montaż i serwis.

Zazwyczaj cały proces współpracy rozpoczyna się od konsultacji, dokładnego wywiadu oraz wizji lokalnej. Chodzi o dokładne rozpoznanie problemu, dowiedzenie się, komu stacja uzdatniania wody ma służyć.

Następnie próbka wody pobierana jest do badania. Klarsan dysponuje własnym laboratorium z profesjonalnym sprzętem pomiarowym. Tam przeprowadzana jest analiza fizykochemiczna. Oprócz standardowych badań, próbki wody poddawane są także testom obciążeniowym na różnego rodzaju złożach. Dzięki temu można zaproponować precyzyjne i najbardziej wydajne rozwiązanie.

Po testach i otrzymaniu wyników analizy wody, inżynierowie zabierają się za dobór odpowiedniej stacji uzdatniania wody. Jeśli jest to potrzebne, tworzone są  wizualizacje. W dodatku gromadzona jest pełna dokumentacja oraz dokładne projekty.

Po zaakceptowaniu i rozmowach z inwestorem przeprowadzana jest instalacja urządzenia.

Istnieje również możliwość serwisowania, okresowego kontrolowania przeprowadzanego przez ekipę serwisową.

Klarsan organizuje również szkolenia z obsługi stacji dla pracowników dużych przedsiębiorstw.

Właściciel marki Ecoperla

Klarsan jest właścicielem prężnie rozwijającej się polskiej marki Ecoperla. W jej ofercie można znaleźć szeroki zakres produktów przeznaczonych do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych: od filtrów na cały dom, przez systemy kuchenne, aż po wkłady filtracyjne.

Wszystkie urządzenia posiadają komponenty wysokiej jakości oraz specjalne systemy, które są odpowiedzialne za zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Poznaj Klarsan i oferowane przez firmę usługi bliżej! Wejdź na https://www.klarsan.pl/

Na ratunek zanieczyszczonej wodzie

Firma Klarsan pomaga mieszkańcom domów oraz inwestorom z sektorów przemysłowych oraz HoReCa na terenie całej Polski. Wykwalifikowana grupa inżynierów posiada dużą wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym da się rozwiązać problemy z zanieczyszczoną wodą w każdym miejscu, gdzie tylko potrzebne jest uzdatnianie

2 komentarze

  1. Moim zdaniem bardzo pozytywna zmiana, na lepsze. Do tej pory nie miałem potrzeby korzystania z urządzeń do filtracji wody, ale jakby się coś zmieniło to na pewno się o nich zgłoszę. Logo jest świetne!

  2. Fajne logo, dobra firma : ) pamiętam ją z jakichś targów. Potem faktycznie zgłaszaliśmy się do nich po poradę, co do systemu uzdatniania wody. Pomogli w sposób bardzo profesjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.