Taxify

Taxify zamiast taksówki? Będzie sprawniej i taniej!

Czy jazda taksówką może być lepszym wyborem niż jazda własnym samochodem lub komunikacją miejską? Oczywiście, że tak o ile zdecydujemy się na zamówienie kierowcy z Taxify. Usługa ta pozwala nam na zaoszczędzenie naprawdę sporej ilości pieniędzy na przejazdach, które musielibyśmy zapłacić taksówkarzowi. Mobilne usługi transportowe są znacznie atrakcyjniejsze cenowo, z tego też powodu warto się nimi jak najbardziej zainteresować.

Jak zamówić przejazd Taxify?

Taxify pozwala na ogromnie wygodne zamawianie przewozu. Wiele osób ma obawy przed wykonywaniem połączeń telefonicznych. Niektórzy są na tyle zamknięci w sobie i wstydliwi, że nie potrafią prowadzić rozmów telefonicznych. Aplikacje mobilne, dzięki którym możemy zamówić przewóz z punktu A do punktu B pozwalają uniknąć tego typu kłopotliwych momentów. Wystarczy, że uruchomimy aplikację do zamawiania przewozu i za pomocą kilku kliknięć wezwiemy naszego kierowcę. Zazwyczaj w ciągu kilku minut kierowca powinien pojawić się w miejscu, w którym czekamy.

Z ciekawostek warto wiedzieć, że zamawiając przejazd nie musimy podawać naszej lokalizacji. Nie każdy wie, gdzie się dokładnie znajduje szczególnie wtedy, gdy znajduje się w obcym mieście, którego nie zna. Aplikacja automatycznie pobierze naszą lokalizację i wskaże ją kierowcy, który po nas podjedzie.

Ile możemy zaoszczędzić korzystając z Taxify?

Decydując się na korzystanie z aplikacji, które pozwalają na zamówienie przejazdu patrzymy nie tylko na oszczędności pieniędzy, ale również i czasu. Od samego początku wiemy, ile mniej więcej będzie trwał przejazd i jak długo przyjdzie nam czekać na kierowcę. Są to bardzo ważne dla wielu osób informacje.

Oszczędność pieniędzy jednak jest głównym powodem, dla którego zamawiamy przejazdy właśnie dzięki Taxify. Jak dużo można zaoszczędzić w porównaniu do taksówek na mieście? Przyjmijmy, że średnia cena za kilometr to około 2-2,50 zł. W przypadku przejazdów za pośrednictwem Taxify koszt jednego kilometra może wynieść nawet 0,60 zł. Różnica jest więc znaczna!

Na największe promocje można było liczyć wtedy, gdy usługa trafiała do poszczególnych polskich miast. W tym momencie nie jest jeszcze dostępna wszędzie. Można dlatego liczyć na to, że w przyszłości promocyjne ceny będą obowiązywać również w kolejnych miejscowościach. Dziś z usługi możemy korzystać głównie w Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Będąc w tych miastach warto sprawdzać, czy w sieci nie ma dostępnych kuponów rabatowych, które pozwolą na zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy na przejazdach. Kupon rabatowy może obniżyć koszt przejazdu nawet o kilkadziesiąt złotych. Warto w takiej sytuacji sprawdzać, czy usługa nie jest oferowana w naszym mieście bądź innym, w którym aktualnie się znajdujemy i potrzebujemy przemieścić się z jednego miejsca do drugiego.

Jakie auta są do naszej dyspozycji?

Korzystając z usług przewozowych zamawianych za pomocą aplikacji Taxify możemy liczyć na naprawdę komfortowe pojazdy. Z reguły są to samochody pochodzące z lat 2010-2015. Zdarzają się jednak i młodsze. Na portalu YouTube można obejrzeć wiele filmików, które prezentują kierowców Taxify, którzy oferują przejazd sportowymi samochodami. Co ważne, nie musimy za przejazd zapłacić nic więcej niż to, co zapłacilibyśmy za przejazd samochodem typu Golf V, czy Skoda Octavia.

Z czystym sumieniem można powiedzieć, że samochody, które mamy do dyspozycji to pojazdy stosunkowo młode, które gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy. Każdy z pojazdów posiada aktualne badanie techniczne, a także ubezpieczenie OC, dzięki czemu nie powinniśmy obawiać się jazdy z kierowcami, którzy jeżdżą za pośrednictwem aplikacji Taxify.

Niektórzy korzystają również z usług konkurencji jaką jest między innymi Uber. Trzeba jednak wiedzieć, że w przypadku tej firmy samochody, którymi możemy się przemieszczać są pojazdami znacznie starszymi od pojazdów oferowanych przez Taxify. Jeśli korzystamy z usług konkurencji to spodziewajmy się tego, że może po nas przyjechać samochód 20-letni, bądź nawet starszy. Czy rzeczywiście chcemy korzystać z przejazdu takimi samochodami? Nie jest jednak to regułą, że samochody w Uber są starsze niż w Taxify. Nie zawsze też Taxify jest tańsze niż Uber, choć ja już nie pamiętam, kiedy Uber pokazał mi niższy koszt przejazdy niż Taxify. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Czy każdy może korzystać z aplikacji Taxify?

Jeśli tylko nie obawiamy się zamawiania przejazdów za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, to jak najbardziej każdy może z możliwości i wygody Taxify korzystać. Trzeba spełnić tylko kilka warunków. Jakie to warunki? Otóż trzeba mieć telefon komórkowy, na którym możliwe jest zainstalowanie aplikacji do obsługi i zamawiania przejazdów. Oprócz tego, telefon musi mieć dostęp do Internetu i posiadać moduł GPS, aby wskazać naszą pozycję. Jeśli posiadamy takie urządzenie, to na pewno nie będziemy mieli problemów technicznych.

Aby móc korzystać z przewozu oferowanego przez aplikację mobilną koniecznie musimy podpiąć do naszego konta użytkownika kardę kredytową lub debetową, z której popierane będą środki na przejazdy. Wiele osób obawia się podawania danych karty w Internecie, a także w różnego rodzaju aplikacjach. Prawda jest jednak taka, że nie powinniśmy się niczego obawiać, ponieważ wycieki danych zdarzają się naprawdę bardzo rzadko, a aplikacje do obsługi usługi Taxify są tworzone z zadbaniem o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Zniżki na kolejne przejazdy z Taxify

Tak jak powszechnie wiadomo zniżki na przejazd są oferowane przede wszystkim w nowych miastach, gdzie usługa dopiero zostaje uruchomiona. Stali użytkownicy również mogą korzystać z różnego rodzaju zniżek, które bywają dostępne w Internecie. Warto przeglądać różnego rodzaju fora internetowe, które związane są z branżą przewozu osób. Na pewno korzystnie jest odwiedzać fanpage Taxify, na którym również można znaleźć różnego rodzaju promocje.

Warto również wiedzieć, że możemy otrzymać zniżki na przejazd jeśli polecimy aplikację innym użytkownikom. Wystarczy, że ktoś z naszego polecenia zarejestruje się i zainstaluje aplikację, a także skorzysta z przejazdu, a polecający otrzyma zniżkę. Taxify daje więc szansę na darmowe przejazdy. Wiele osób z tego powodu zaczyna zajmować się promocją usługi na znacznie większą skalę.

Taxify na bieżąco oferuje zniżki i promocje. Sprawdź aktualne kupony rabatowe do Taxify, by jeździć w miastach jeszcze taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.