SEMSTORM

Czy Twoja strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych?

Chcesz, aby Twoja strona znajdowała się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach? Musisz stosować odpowiednie hasła kluczowe, jednak może to być trudnym zadaniem bez odpowiednich narzędzi. Skuteczną metodą, na dobrą pozycję jest SEMSTORM. Narzędzie to dzięki analizie słów kluczowych ułatwia poznać i ustalić odpowiednie hasła pod jakimi jest widoczna i najczęściej odwiedzana, nasza strona. Nie tylko analiza słów kluczowych jest ważna, warto poznać słowa, które łatwo wypozycjonować i to na nich się skupić. Lepsze efekty uzyskamy korzystając z rzadziej używanych słów kluczowych, niż w przypadku tych pospolicie używanych nie tylko przez konkurencję z branży, która nas dotyczy.

Keyword research w SEMSTORM na początek

Na pozycję w wyszukiwarce wpływ mają nie tylko słowa kluczowe, ale również wysokiej jakości artykuły, wyróżniające się na tle konkurencji. Jakość materiałów, zarówno na naszej stronie jak i innych można zbadać analizując je przy pomocy SEMSTORM. Program ten nie tylko na bieżąco analizuje teksty pod kątem ich jakości, ale również przedstawia szereg danych statystycznych. SEMSTORM, już podczas pisania artykułu, podpowie nam jakie słowa kluczowe będą najbardziej odpowiednie oraz sprawdzi artykuł pod kątem zawierania błędów ortograficznych.

Skutecznie pozycjonowanie strony nie może się obejść bez analizy działań konkurencji. Narzędzie SEMSTORM, prowadzi stały monitoring pozycji naszej strony jak i konkurencyjnych. Dokładna analiza konkurencji oraz szybkie reagowanie na jej działania jest bardzo ważnym elementem, który pomoże nam na sprawniejsze zdobywanie szczytów w wyszukiwarkach.

Aby móc skutecznie prowadzić kampanię reklamową, warto korzystać z takich narzędzi, jak SEMSTORM. Narzędzie to pozwoli nam na kontrolę słów pod jakimi jest wyszukiwana nasza strona, oraz przedstawi statystyki, które słowa są najpopularniejsze.. Dzięki otrzymywaniu informacji z wielu źródeł – wyszukiwarek, e-commerce’ów, serwisów video, możemy niemal natychmiastowo identyfikować konkurentów, oraz analizować ich poczynania. Pozycje w wyszukiwarce mogę się różnić ze względu na miejscowość poszukującego, dlatego należy ustawić odpowiednią miejscowość w geolokalizacji, szczególnie, gdy nasza firma działa głównie na rynku lokalnym.

Ile kosztuje SEMSTORM?

SEMSTORM nie jest drogim narzędziem, w zależności od wybranego pakietu, miesięczny koszt wynosi 149 lub 490 zł, możliwe też są indywidualne pakiety, szczególnie przydatne dla osób, które chcą samodzielnie pozycjonować swoją stronę, a nie robią tego zawodowo.

SEMSTORM, nie jest skierowany tylko do dużych agencji reklamowych, które obsługują kilku, kilkunastu a może i więcej klientów. Dzięki łatwości w obsłudze, niemal każdy jest w stanie osiągnąć skuteczność w pozycjonowaniu własnej strony.

Oczywiście nie tylko pozycjonowanie strony ma wpływ na jej popularność. Nawet najwyższe pozycje w wyszukiwarkach nie sprawią, ze klienci będą ją chętnie odwiedzać. Prawidłowo wykonana strona, wyświetla się dobrze zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, warto więc przetestować ja pod tym względem przy pomocy narzędzia SEMSTORM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.