Czy poszukujesz zmiękczacza wody, który poradziłby sobie ze zwalczaniem twardej wody nawet w bardzo dużym domu? Jeżeli tak, to Ecoperla Slimline jest urządzeniem właśnie dla Ciebie!

Ecoperla Slimline 24 to największy kompaktowy zmiękczacz wody z serii. Oprócz niego dostępne wielkości to: 14 i 17 litrów złoża. Urządzenie z 24 litrami jest dedykowane dużym gospodarstwom domowym, gdzie zużywa się bardzo duże ilości wody. Takich zmiękczaczy wody nie ma na rynku zbyt wielu do wyboru. Został wyprodukowany przy ścisłej współpracy marki Ecoperla z pionierem w dziedzinie głowic sterujących przeznaczonych do urządzeń filtracyjnych – Pentair.

Projektanci polskiej marki Ecoperla chcieli stworzyć urządzenie, które doskonale sprawdzi się w dużych domach, ale przy tym jego użytkowanie nie przyniesie dużych kosztów finansowych. Często zdarza się, ze duże urządzenia pochłaniają o wiele więcej prądu, ale też soli i wody potrzebnych na regenerację. Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 to zupełnie coś innego! Co więcej, cała seria Ecoperla Slimline została wyposażona w moduł WiFi, dzięki któremu użytkownik za pomocą odpowiedniej aplikacji może połączyć się ze swoim zmiękczaczem wody i monitorować jego pracę z każdego miejsca na świecie!

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Małe koszty eksploatacyjne wynikają z:

Zastosowania Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System został wymyślony przez projektantów polskiej marki do zmiękczaczy wody i kompaktowych stacji wielofunkcyjnych Ecoperla. Są to doskonale dopasowane do wody użytkownika ustawienia pracy urządzenia. Dobrano je w taki sposób, by zmiękczacz wody nie ulegał awariom, pracował prawidłowo, złoże było dokładnie oczyszczane, ale jednocześnie był oszczędny, zużywał jak najmniejsze ilości wody i soli tabletkowanej na regenerację.

Zastosowania regeneracji Upflow

Jest to typ regeneracji uznawany za najbardziej oszczędny pod względem zużycia wody. Najpierw oczyszczane są fragmenty mniej wyeksploatowane, a następnie złoże, które uległo największemu zużyciu.

Zastosowania dużej ilości dobrego jakościowo złoża

Ecoperla Slimline 24 został zasypany aż 24 litrami dobrego jakościowo złoża. Jest to jonowymienna żywica monosferyczna. Oznacza to, ze wszystkie cząsteczki składowe są jednakowej wielkości. Woda przepływając przez nie jest filtrowana w taki sam sposób, niezależnie od położenia. Im więcej złoża, tym większa wydajność i rzadsza regeneracja.

Zastosowania solankowania proporcjonalnego

Jest to funkcja, której nie znajdziesz w każdym zmiękczaczu wody. Do procesu regeneracji urządzenie wykorzystuje tylko tyle roztworu solanki, ile faktycznie potrzebuje.

Idealny do nowoczesnych domów

Jak widać, Ecoperla Slimline 24 to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie problemów z twardą wodą u dużych rodzin, zamieszkujących spore gospodarstwa domowe. Aż 4 rozwiązania zapewniają niskie koszty użytkowania, dzięki czemu produkt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Warto pamiętać, ze trwała obudowa z dobrego jakościowo tworzywa sprawia, że możliwa jest filtracja wody o temperaturze nawet do 50 stopni. Do tego głowica działająca w oparciu o elektrozawory jest gwarancją bezpieczeństwa.

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 to wydajne i funkcjonalne rozwiązanie, a przy tym bardzo przemyślane. Z pewnością sprawdzi się w każdym nowoczesnym domu.