Każdy, kto choć raz poszukiwał kompaktowego zmiękczacza wody z WiFi do swojego domu, spotkał się z produktami Pentai, a w tym z serią Pentair IQsoft. O tych zmiękczaczach wody było już głośno we wcześniejszych latach. Producent postanowił wprowadzić zmiany na lepsze i zadbać o większy komfort użytkowania. Co warto wiedzieć o Pentair IQsoft?

Zmiany na lepsze w Pentair IQsoft

Przede wszystkim dobra wiadomość dla tych, którzy uważali, że regeneracja zmiękczaczy wody trwa zbyt długo. Producent dodał w głowicy sterującej kolejny elektrozawór, czego owocem było skrócenie procesu regeneracji nawet o połowę.

W dodatku modyfikacji uległ też proces solankowania. Wprowadzone po długich eksperymentach ustawienia sprawiły, że zmiękczacze wody Pentair IQsoft będą kosztowały jeszcze mniej w trakcie użytkowania. Na regenerację urządzenia od teraz będą zużywały nawet 30% mniej soli tabletkowanej. Można spokojnie napisać, że to jedne z najniższych zużyć występujących w zmiękczaczach wody obecnych na polskim rynku.

Wisienka na torcie

Absolutnym zwieńczeniem zmian wprowadzonych przez Pentair jest funkcja Wifi. Od teraz możemy obserwować pracę naszego zmiękczacza wody bez ruszania się z kanapy. Jedyne, czego będziemy potrzebować to pobranie aplikacji ConnectMySoftener na nasz telefon lub tablet. Jest to bardzo elastyczna aplikacja, ponieważ działa przy systemie Android oraz systemie IOS. Co nam konkretnie daje funkcja WiFi?

  • Poprzez aplikację zostaniemy poinformowani o deficycie w zbiorniku na sól tabletkowaną
  • Możemy sprawdzić prawidłowość przepływu wody
  • Możemy kontrolować zużycie wody
  • Możemy też bez przeszkód włączyć tryb wakacyjny

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco

Więcej informacji na temat kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi znajdziesz w artykule Zmiękczacze wody z WiFi – kontroluj pracę urządzenia ze swojego telefonu

Niezawodny sposób na miękką wodę

Kompaktowe zmiękczacze wody Pentair IQsoft to produkty godne polecenia dla osób, które nie tylko oczekują miękkiej wody w domu, ale też systemu, który nie będzie nas wiele kosztował i wymagał niezbędne minimum uwagi. Pentair zaproponował produkty najwyższej klasy z ekskluzywnymi rozwiązaniami.