problem twardej wody w dużym domu

Ecoperla Slimline CS 30 – wydajne rozwiązanie problemu twardej wody

Czy poszukujesz zmiękczacza wody, który poradziłby sobie ze zwalczaniem twardej wody nawet w bardzo dużym domu? Jeżeli tak, to Ecoperla Slimline CS jest urządzeniem właśnie dla Ciebie!

Ecoperla Slimline CS 30 to największy kompaktowy zmiękczacz wody z serii Ecoperla Slimline CS. Oprócz niego dostępne wielkości to: 11, 14, 17 i 24 litry złoża. Urządzenie z 30 litrami jest dedykowane dużym gospodarstwom domowym, gdzie zużywa się bardzo duże ilości wody. Takich zmiękczaczy wody nie ma na rynku zbyt wielu do wyboru. Został wyprodukowany przy ścisłej współpracy marki Ecoperla z pionierem w dziedzinie głowic sterujących przeznaczonych do urządzeń filtracyjnych – Erie water treatment. ecoperla slimline cs 30

Projektanci polskiej marki Ecoperla chcieli stworzyć urządzenie, które doskonale sprawdzi się w dużych domach, ale przy tym jego użytkowanie nie przyniesie dużych kosztów finansowych. Często zdarza się, ze duże urządzenia pochłaniają o wiele więcej prądu, ale też soli i wody potrzebnych na regenerację. Ecoperla Slimline CS 30 to zupełnie coś innego!

Małe koszty eksploatacyjne wynikają z:

Zastosowania Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System został wymyślony przez projektantów polskiej marki do zmiękczaczy wody i kompaktowych stacji wielofunkcyjnych Ecoperla. Są to doskonale dopasowane do wody użytkownika ustawienia pracy urządzenia. Dobrano je w taki sposób, by zmiękczacz wody nie ulegał awariom, pracował prawidłowo, złoże było dokładnie oczyszczane, ale jednocześnie był oszczędny, zużywał jak najmniejsze ilości wody i soli tabletkowanej na regenerację.

Zastosowania regeneracji Upfliw

Jest to typ regeneracji uznawany za najbardziej oszczędny pod względem zużycia wody. Najpierw oczyszczane są fragmenty mniej wyeksploatowane, a następnie złoże, które uległo największemu zużyciu.

Zastosowania dużej ilości dobrego jakościowo złoża

Ecoperla Slimline CS został zasypany aż 30 litrami dobrego jakościowo złoża Lewatit, które jest produkowane w Niemczech. Jest to jonowymienna żywica monosferyczna. Oznacza to, ze wszystkie cząsteczki składowe są jednakowej wielkości. Woda przepływając przez nie jest filtrowana w taki sam sposób, niezależnie od położenia. Im więcej złoża, tym większa wydajność i rzadsza regeneracja.

Zastosowania solankowania proporcjonalnego

Jest to funkcja, której nie znajdziesz w każdym zmiękczaczu wody. Do procesu regeneracji urządzenie wykorzystuje tylko tyle roztworu solanki, ile faktycznie potrzebuje.

Idealny do nowoczesnych domów

Jak widać, Ecoperla Slimline CS 30 to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie problemów z twardą wodą u dużych rodzin, zamieszkujących spore gospodarstwa domowe. Aż 4 rozwiązania zapewniają niskie koszty użytkowania, dzięki czemu produkt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.wyświetlacz ecoperla slimline 30

Warto pamiętać, ze trwała obudowa z dobrego jakościowo tworzywa sprawia, że możliwa jest filtracja wody o temperaturze nawet do 50 stopni. Do tego głowica działająca w oparciu o elektrozawory jest gwarancją bezpieczeństwa.

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30 to wydajne i funkcjonalne rozwiązanie, a przy tym bardzo przemyślane. Z pewnością sprawdzi się w każdym nowoczesnym domu.

5 komentarzy

  1. Poszukuję zmiękczacza wody, który zapewni wodę do większego domu. Nasza rodzina jest dość liczna, a przydałoby się zwalczyć problem wody o wysokim stopniu twardości. Na armaturze gromadzi się spory osad. Na pewno wezmę ten zmiękczacz pod uwagę.

  2. Ogromnym plusem jest zastosowanie aż tak dużej ilości rozwiązań mających wpływ na wydajność. Upflow, solankowanie proporcjonalne i w końcu Ecoperla Perfect System. Do tego złoże 30 litrów. Fajny produkt, chociaż cena wysoka. Za dobrą jakość jednak trzeba zapłacić.

  3. Bardzo ładny, dopracowany produkt. Mamy go od miesiąca. Przy 6 osobach sprawdza się bez zarzutu. Jedyny minus to ta klapa do zbiornika na sól. Jak dla mnie to trochę ciężko ją się zakłada. Być może to tylko subiektywne odczucie. Polecam ze względu na świetne złoże i wprowadzenie kilku ciekawych rozwiązań.

  4. Polecam zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS. Ja wychodzę z założenia, że najważniejszą rolą zmiękczacza wody jest właśnie zmiękczanie wody. Główną cechą, na którą zwracałem uwagę było złoże. Wiem, że na rynku dużo mówi się o Lewatit. Złoża monosferyczne są uznawane za najlepsze ze względu na długą żywotność i swoją wydajność. Reszta komponentów też oczywiście jest bardzo ważna. Głowice Erie są uważane za jedne z najlepszych na rynku.

  5. Polecam zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS, a zwłaszcza model z 30 litrami złoża. Jest naprawdę mega ekologiczny. Mamy go już prawie pół roku i świetnie się sprawdza. Jest łatwy w obsłudze i daje efekty. Podobno jest współtworzony z Erie, a to naprawdę dobra firma. Robią świetne, bezawaryjne głowice sterujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.