zmiękczacz wody do gospodarstw domowych

Ecoperla Toro – zmiękczacz wody stworzony do polskich domów

Ecoperla Toro to produkt, który można znaleźć na rynku uzdatniania wody od niedawna. Powstał, jako odpowiedź na potrzeby użytkowników. Dlaczego warto przemyśleć zakup tego urządzenia?

Ten produkt nie jest standardowym zmiękczaczem wody. Wyróżnia go kilka cech, a wśród nich warto wymienić: wygląd, budowę, złoże filtracyjne oraz zastosowane rozwiązania usprawniające działanie. Czegoś takiego jeszcze nie było na rynku filtracji wody.

Design, który zachwyca

Jedną z najważniejszych cech Ecoperla Toro jest nietypowy wygląd. Pierwsze słowo, które nasuwa się przy oglądaniu obudowy to „nowoczesność”. Opływowy, jasny kabinet o niewielkich rozmiarach, który z pewnością wpasuje się w design współczesnych gospodarstw domowych to aspekt, o którym pamięta niewielu producentów przy tworzeniu zmiękczaczy wody. Rozmiar urządzenia został dobrany w taki sposób, by bez problemu mogło zmieścić się nawet w niewielkich wnękach.

Istotnym elementem każdego zmiękczacza wody jest zbiornik na solankę. Tutaj zdecydowano się na umieszczenie otworu na dosypywanie z przodu. Prowadzi do niego klapa umieszczona na zawiasach, co znacznie ułatwia proces uzupełniania.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro
Ecoperla Toro to wydajny i nowoczesny zmiękczacz wody

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro znajdziesz na stronie https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro/

Łatwy montaż

Wygląd to jednak nie wszystko. Dla większości użytkowników urządzeń filtracyjnych bardziej istotną kwestią jest funkcjonalność. Zmiękczacz wody Ecoperla Toro jest doskonale przystosowany do montażu, dzięki dwuelementowej obudowie. Najpierw wystarczy zamontować butlę epoksydową ze złożem do instalacji hydraulicznej, a następnie podłączyć do niej resztę obudowy. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że nie dochodzi do powstawania reakcji chemicznych między solanką, a butlą na złoże.

latwy montaż Ecoperla Toro

Najlepsze złoże na świecie

Kolejną cechą Ecoperla Toro jest świetne złoże filtracyjne. Butlę zasypano monosferyczną żywicą jonowymienną Lewatit niemieckiej produkcji. Wyróżnia się długim okresem żywotności i niezwykłą wydajnością. Ten zmiękczacz wody posiada 20 litrów złoża lecz bez problemu może konkurować z urządzeniami, które posiadają nawet 30 litrów złoża polisferycznego.

Zbiornik na złoże w Ecoperla Toro

Dobrane ustawienia pracy

Ogromnym atutem Ecoperla Toro jest zastosowanie innowacyjnych ustawień Ecoperla Perfect System kompatybilnych z możliwością regeneracji Upflow. To połączenie zapewnia  odpowiednią, bezawaryjną pracę przez wiele lat, a w dodatku mniejsze zużycie soli oraz wody na regenerację. Ecoperla Toro należy do jednych z najbardziej oszczędnych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.

Te wszystkie elementy sprawiają, ze Ecoperla Toro jest doskonałym urządzeniem filtracyjnym. Sprawdzi się w małych i średnich gospodarstwach domowych. Zapewni perfekcyjnie zmiękczoną wodę.

3 komentarze

  1. Dużo czytałem o zmiękczaczu wody Ecoperla Toro i ostatecznie zdecydowałem się na zakup tego produktu. Nie byłem z początku trochę przekonany, bo jakby nie było to nowość na rynku i mało kto go przetestował, ale opłacało się zaryzykować. Będę polecał każdemu, kto mnie zapyta. Oprócz tego, ze doskonale radzi sobie z usuwaniem twardości wody to w dodatku był baaardzo prosty w montażu. Dosypywanie soli na regenerację nie stanowi problemu.

  2. Miałem kupić zmiękczacz wody Denver Plus 30, ale okazało się, że strasznie pogorszyła się ich jakość i są niesłychanie awaryjne. Te początkowe serie były ponoć dobre, ale te obecne psują się jeden za drugim. Dlatego zdecydowałem się na zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Działa u mnie od kilku dni. Hydraulik mi go podłączył i powiedział, że kawał dobrego sprzętu kupiłem.

  3. Świetnie wykonany, baaardzo prosty w montażu i w dodatku doskonale działa. Właściwie to nie ma się czego przyczepić. Oddzielenie zbiornika na sól od zbiornika ze złożem to dobry, innowacyjny pomysł, choć wiem, że w innych krajach teraz jest moda na właśnie takie rozwiązania. I dobrze, bo instalacja jest prostsza. Programowanie to też nic trudnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.