Strefa Kursów

Innowacyjne szkolenia online na Strefie Kursów

Wraz z rozwojem Internetu i nowych technologii wzrasta również zapotrzebowanie na specjalistów poruszających się biegle w zagadnieniach programowania, grafiki komputerowej, reklamy internetowej czy mediów społecznościowych. Wiedzę na te i pokrewne tematy można zdobywać dzięki książkom (w księgarniach znajdziemy całe działy poświęcone nowym technologiom), znacznie łatwiejszym rozwiązaniem może się jednak dla nas okazać zakup wybranych kursów poprzez platformy e-learningowe. Jedną z najbardziej znanych spośród nich jest Strefa Kursów.

Nauka na miarę XXI wieku

Strefa Kursów oferuje różnorodne szkolenia online, poruszające szereg zagadnień kluczowych dla bezproblemowego poruszania się w środowisku komputerowym i internetowym. Można się tu nauczyć zarówno obsługi najpopularniejszych programów biurowych (Word, Excel, Adobe Acrobat), jak i rzeczy bardziej skomplikowanych, np. języków programowania bądź grafiki komputerowej. Ceny poszczególnych kursów są uzależnione od stopnia trudności zagadnienia: za najtańsze zapłacimy ok. 30 zł, za najdroższe – nawet kilkaset.

Pomysłodawcy platformy zapewniają, że proponowane przez nich kursy online są idealnie dostosowane do wymagań odbiorców – zawierają maksimum potrzebnej wiedzy w prostej, skondensowanej formie. Uczestnik kursu ogląda materiały wideo, rozwiązuje dołączone do nich ćwiczenia, posiada też możliwość tworzenia własnych notatek. Po wykonaniu wszystkich czynności przewidzianych dla danego szkolenia otrzymuje plik z certyfikatem, który będzie mógł dołączyć do swojego CV.

Kursy poradnikowe

Strefa Kursów oferuje swoim użytkownikom także szkolenia online o nieco innym charakterze. Chodzi mianowicie o kursy poradnikowe, dające uczniom najbardziej elementarną wiedzę z zakresu zarabiania w Internecie, rozwiązań prawnych dla freelancerów czy nawet obsługi komputera.

Widać więc, że platforma jest dedykowana osobom w każdym wieku. Ambitni przedstawiciele młodego pokolenia mogą za jej pośrednictwem uczyć się rzeczy niezbędnych w dalszej karierze, zaś ludzie starsi mają tutaj szansę przyswojenia sobie podstaw poruszania się w środowisku komputerowym i internetowym.

Skuteczność szkoleń w Strefie Kursów

Zamieszczone na stronie opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że formuła wykorzystywana przez Strefę Kursów sprawdza się znakomicie. Można jednak oczywiście zapytać, na ile dogłębne okażą się szkolenia przeprowadzane drogą elektroniczną, bez bezpośredniego kontaktu z nauczycielem. Taka niedogodność dotyczy zresztą wszelkich kursów online. Autorzy Strefy Kursów zapewniają, że dołożyli wszelkich starań, aby wyselekcjonowane przez nich materiały stanowiły każdorazowo zwięzłą, przystępną prezentację konkretnego zagadnienia.

Czynnikiem zwiększającym efektywność udziału w kursie jest często możliwość zakupu jego kontynuacji – przykładowo, jeśli zdecydujemy się na podstawowe szkolenie z zakresu Excela, możemy później uzupełnić naszą wiedzę o szkolenie na poziomie zaawansowanym. Strefa Kursów oferuje zresztą tzw. Ścieżki Kariery, czyli pakiety kursów dla grafików, webmasterów, fotografów itd. Zakup szkoleń w pakietach obniża ich cenę nawet o 100-150 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.