polska marka Ecoperla - urządzenia do uzdatniania wody w domach

Polska marka Ecoperla od teraz daje aż 10 lat gwarancji!

Polska ma jeszcze jeden ważny powód do dumy! Ta marka systemów uzdatniania wody jest na rynku dopiero od kilku lat, a już zrobiła całkiem spore zamieszanie! Marka Ecoperla i jej produkty spotkały się z dużym uznaniem. W tym przypadku nie ma jednak mowy o osiadaniu na laurach. Ecoperla cały czas zaskakuje. Tym razem niebywale długą gwarancją!

Ecoperla – dopasowana do potrzeb

Ecoperla to polska marka działająca na polskim rynku od kilku lat. Jej głównym hasłem jest „Piękno czystej wody”, a misją dostarczenie wysokiej klasy rozwiązań do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych, które będą w pełni dopasowane do potrzeb i niezawodne. Oferta obejmuje centralne stacje uzdatniania wody, filtry kuchenne, a także akcesoria, w tym wkład rewitalizujący oraz specjalne preparaty ułatwiające serwisowanie urządzeń. Choć różnią się od siebie funkcjami oraz wyglądem, to łączą je cztery cechy: innowacyjność, funkcjonalność, wysoka estetyka i ekonomiczność.

Produkty były dobierane do oferty i tworzone w sposób niezwykle wyjątkowy, ponieważ dzięki konsultacjom z osobami, które już nabyły systemy do uzdatniania wody oraz ich serwisantami. Dzięki temu projektanci zostali wyposażeni w wiedzę, dotyczącą potrzeb i oczekiwań względem nowoczesnych produktów do uzdatniania wody. W taki sposób mogły powstać urządzenia, które idealnie na nie odpowiadają, skrojone na miarę.

Koniecznie odwiedź stronę ecoperla.pl, gdzie dowiesz się znacznie więcej

Innowacyjne rozwiązania polskiej marki Ecoperla

Polska marka Ecoperla postanowiła podarować swoim odbiorcom nie tylko wysokie jakościowo i dobrze wykonane produkty, ale znacznie więcej. Większość z urządzeń obecnych w ofercie jest wyposażona w specjalnie opracowane systemy, które mają zwiększać bezpieczeństwo oraz ułatwiać użytkowanie produktów. W przypadku urządzeń do uzdatniania wody marki Ecoperla mamy do czynienia z: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System.

Ecoperla Perfect System to specjalnie stworzony system ustawień głowicy sterującej, który jest obecny w kompaktowych zmiękczaczach wody i stacjach wielofunkcyjnych. Opracował je sztab doświadczonych ekspertów, którzy z takimi produktami mają do czynienia nie od dziś. Dzięki nim podczas regeneracji pobierane są minimalne możliwe ilości wody i soli, co oznacza realne oszczędności podczas użytkowania. Ponadto to zrównoważona praca, mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii i zapewnienie prawidłowego działania.

Ecoperla Smart System to z kolei system, który stanowi nieodłączną część wydajnych serii Ecoperla Tower. Znajdziemy go między innymi w: dwuczęściowych zmiękczaczach wody Ecoperla Softower, odżelaziaczach wody Ecoperla Ironitower, odmanganiaczach Ecoperla Sanitower oraz stacjach wielofunkcyjnych Ecoperla Multitower. Ustawienia dobierane są indywidualnie do jakości wody z konkretnego ujęcia, a ich zadaniem jest zapewnienie prawidłowego działania przez długie lata.

Z kolei Ecoperla Security System to system, który stanowi nieodłączną część filtrów kuchennych marki Ecoperla, w tym odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Jego zadaniem jest zapobieganie powstawaniu awarii. Zamyka się automatycznie, kiedy wykrywa wyciek i w ten sposób uniemożliwia zalanie kuchni.

Co dokładnie znajdziemy w ofercie?

Oferta marki Ecoperla jest naprawdę szeroka i dopasowana do różnorodnych potrzeb odbiorców. Praktycznie bez przerwy pojawiają się nowe produkty, które stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowej listy.

Ecoperla to przede wszystkim centralne stacje uzdatniania wody, które montuje się na wejściu wody do budynku. Ich celem jest poprawa jakości wody kierowanej na całą instalację. Można tu wyróżnić urządzenia kompaktowe (kompaktowe zmiękczacze wody oraz stacje wielofunkcyjne), jak też serię o dużych wydajnościach Ecoperla Tower.

Jedną z najpopularniejszych serii kompaktowych zmiękczaczy wody stanowi Ecoperla Toro. W jej skład wchodzą Ecoperla Toro 20 oraz nowość – Ecoperla Toro 35. To ekonomiczny i wydajny sposób na uzdatnianie wody w domu. Jeśli szukasz zmiękczaczy wody, które będą niezwykle wygodne w obsłudze, koniecznie sprawdź więcej informacji o Ecoperla Slimline CS naszpikowanej dodatkowymi funkcjami. Ciekawą propozycję stanowi kompaktowy zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero. To sposób na redukcję wysokiego stopnia twardości wody oraz poprawę jej walorów organoleptycznych. Kompaktowe stacje wielofunkcyjne to z kolei nowoczesny sposób na uzdatnianie wody ze studni. Jeśli tylko pozwalają na to wyniki analizy wody, warto wybrać Ecoperla Multicab lub Ecoperla Slimline MMX.

Seria Ecoperla Tower to aż 8 różnych linii urządzeń do uzdatniania wody o dużych wydajnościach. Każda to przynajmniej trzy różne wielkości do wyboru. Oto, co znajdziesz w ofercie:

  • Ecoperla Ironitower – odżelaziacze wody, wykorzystujące wstępne napowietrzanie oraz wymagające hydroforu ocynkowanego do działania
  • Ecoperla Sanitower – odżelaziacze i odmanganiacze wody wykorzystujące wstępne napowietrzanie oraz wymagające obecności ocynkowanego zbiornika hydroforowego
  • Ecoperla Softower – dwuczęściowe zmiękczacze wody
  • Ecoperla Oxytower – odżelaziacz i odmanganiacz wody z wbudowaną komorą sprężonego powietrza
  • Ecoperla Multitower – dwuczęściowe stacje wielofunkcyjne
  • Ecoperla Carbotower – kolumny węglowe
  • Ecoperla Sedimentower – kolumny filtracyjne
  • Ecoperla Nitratower – stacje uzdatniania wody do usuwania azotanów

Kolejną gałąź stanowią filtry kuchenne. Tutaj do wyboru jest bezzbiornikowy system ultrafiltracji. Idealny sposób na smaczną wodę do picia, przeznaczony do małych mieszkań. Wkłady mają dużą powierzchnię filtracyjną. Polska marka Ecoperla zapewnia również nowoczesne systemy odwróconej osmozy. Dzięki Ecoperla Rosa z wbudowanym wkładem rewitalizującym Ecoperla Elixir, można liczyć na wodę bogatą w magnez i wolny wodór, która jest w pełni przyjazna organizmowi i niesie ze sobą wiele korzyści. Z kolei Ecoperla Profine Zero to naprawdę nowoczesny filtr kuchenny z dynamicznym zbiornikiem ciśnieniowym, wbudowanym mieszaczem wody oraz aż dwiema membranami osmotycznymi, oczyszczającymi wodę równolegle.

W ofercie marki Ecoperla dostępne są również akcesoria. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują preparaty służące serwisowaniu urządzeń do uzdatniania wody – płyn dezynfekujący Ecoperla Antibacter oraz preparat do oczyszczania żywicy jonowymiennej Ecoperla Antidotum.

Nie tylko produkty, ale i spora dawka wiedzy

Polska marka Ecoperla wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko jeśli chodzi o ofertę produktową, ale i dodatkowe rozwiązania, które mają ułatwić użytkownikom proces podjęcia decyzji o zakupie właściwego filtra do wody, obsługę konkretnych rozwiązań oraz instalację.

W tym wypadku mamy do czynienia nie tylko z bogatą ofertą produktową, ale także zapleczem merytorycznym. Najważniejsze informacje z branży uzdatniania wody można znaleźć na oficjalnym kanale marki Ecoperla.

Tu dowiesz się wszystkiego o uzdatnianiu wody, najczęściej występujących problemach z jakością wody, nowoczesnych rozwiązaniach w uzdatnianiu wody, obsłudze urządzeń i ich instalacji. Zdecydowanie warto zajrzeć, by uzupełnić swoją wiedzę, bądź po prostu dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego.

Szok! Teraz aż 10 lat gwarancji!

Długi okres gwarancji również podkreśla wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Marka Ecoperla oferuje aż 10 lat gwarancji na wybrane modele urządzeń do uzdatniania wody na cały dom. Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Szukaj w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody

Produkty marki Ecoperla dostępne są u coraz większej rzeszy dystrybutorów na terenie całej Polski. Znajdziesz je w dobrych sklepach stacjonarnych oraz internetowych z branży uzdatniania wody. Decydując się na wybór urządzeń do uzdatniania wody marki Ecoperla, możesz liczyć na spełnienie swoich oczekiwań względem ich działania, ale również zaplecze techniczne i profesjonalne doradztwo w razie wystąpienia potrzeby. Ważny jest również dostęp do części zamiennych. Sprawdź pełną ofertę już dziś i koniecznie odwiedź kanał marki Ecoperla na YouTube.

2 komentarze

  1. Nam w sklepie zestudni.pl dobrali z marki Ecoperla odżelaziacz wody Ecoperla Ironitower i zmiękczacz wody Ecoperla Softower. To było, kiedy marka wchodziła na rynek, a więc nie byłem przekonany, ale powiem szczerze, nie zawiodłem się. Dostęp do części zamiennych jest, a z pomocy w razie potrzeby też można skorzystać. Wszystko działa, widać różnicę w jakości wody.

  2. Znam tą markę! Miałam okazję widzieć na żywo urządzenia i powiem, że naprawdę estetyczne, dopieszczone w każdym szczególe. Z wielu urządzeń do uzdatniania wody, które miałam szansę oglądać zdecydowanie jedne z ładniejszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.