Wiele osób poszukuje zmiękczaczy wody, których cena jest rozsądna, dobrze wykonują swoje zadanie, a przy tym są wykonane z dobrych jakościowo komponentów, które nie ulegną szybko awarii. Właśnie takimi zmiękczaczami wody są te z serii Ecoperla Softcab. Poznaj trzy niezwykłe propozycje od polskiej marki Ecoperla!

Ecoperla Softcab – nowość od polskiej marki Ecoperla

Polska marka Ecoperla nie przystaje i nawet na koniec roku planuje premiery nowych urządzeń. Tym razem do bogatej oferty rozwiązań na uzdatnianie wody w domu dołączyła nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. W jej skład wchodzą trzy modele zmiękczaczy wody. Ecoperla Softcab 12 jest najmniejszy i posiada wewnątrz 12 litrów monosferycznej żywicy jonowymiennej. To ilość odpowiednia dla 1-2 osób. Ze względu na swoje wymiary, Ecoperla Softcab 12 świetnie sprawdzi się do montażu w mieszkaniu. Drugim modelem jest Ecoperla Softcab 25. To zmiękczacz wody, który znajdzie swoje miejsce w wielu domach. Ma ilość złoża idealną dla mniej więcej 3-4 osób. Ecoperla Softcab 35 jest największym z modeli zmiękczaczy wody. To jedna z największych pojemności w kompaktowym kabinecie. Świetnie nadaje się dla 6 i więcej osób.

Zmiękczacz wody do montażu nawet w zabudowie

Cechą charakterystyczną zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab jest ich budowa. Dość wąskie wymiary pozwalają na montaż we wnękach, zabudowach, przestrzeniach między innymi urządzeniami czy szafami. Te urządzenia nie będą potrzebowały wiele miejsca na montaż. Warto pamiętać o założeniu filtra narurowego przed zmiękczaczem wody w celu jego ochrony przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Najlepszej jakości komponenty w zmiękczaczach wody Ecoperla Softcab

W Ecoperla Softcab znajdziemy naprawdę wysokiej jakości komponenty. Przede wszystkim warto napisać o kabinecie, który został zaprojektowany pod głowicę sterującą. Obie te składowe zmiękczaczy wody pochodzą od cenionego producenta Clack. Jest on znany w branży uzdatniania wody głównie z produkcji głowic sterujących. Są to produkty uznawane za praktycznie bezawaryjne, ale i łatwe w serwisie.

Ecoperla Softcab jest wyposażony w systemy antyzalaniowe, a mieszacz został zintegrowany z głowicą sterującą. Złoże zmiękczające to wysokiej klasy monosferyczna żywica jonowymienna. O niskie koszty eksploatacji dba Ecoperla Perfect System. Dzięki niemu zmiękczacz wody będzie pracował wydajnie przez lata i pobierał minimalne możliwe ilości wody oraz soli na regenerację.

Prosta instalacja zmiękczacza wody Ecoperla Softcab

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab można zamontować samodzielnie! Jeśli tylko czujesz się na siłach, możesz zamontować swoje urządzenie lub skorzystać z pomocy dowolnie wybranego specjalisty. Wszystkie kroki zostały dokładnie rozpisane w instrukcji obsługi, a w zestawie znajdują się akcesoria montażowe. Do montażu zmiękczacza wody należy przygotować odpływ do kanalizacji i czynne gniazdko elektryczne. Warto zadbać też o płaskie podłoże i odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu montażu.

Jeśli chodzi o serwis, to jest on bardzo łatwy i mało wymagający. Wystarczy regularnie uzupełniać sól w zbiorniku solanki. Co roku warto oczyścić zmiękczacz wody. Do utrzymania żywicy jonowymiennej w odpowiednim stanie można zastosować na przykład Ecoperla Antidotum. Złoże zmiękczające wymienia się co około 10 lat. Warto też pomyśleć o regularnych wizytach ekipy serwisowej (średnio co 2 lata), aby sprawdzili czy instalacja ze zmiękczaczem wody działa prawidłowo, wymienili drobne części bardziej narażone na zużycie, etc.

Aż 10 lat gwarancji na zmiękczacz wody Ecoperla Softcab!

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab są objęte bardzo długim okresem gwarancji. Polaka marka Ecoperla daje aż 10 lat na cały produkt! To bardzo atrakcyjne warunki, które dają użytkownikowi pewność pomocy, dostępu do części zamiennych oraz informacji. Dostajemy więc nie tylko samo urządzenie, ale też całe zaplecze z nim związane.

Dopasuj model do swoich potrzeb

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab daje naprawdę duże możliwości. Trzy modele do wyboru sprawiają, że urządzenie można dokładnie dopasować do potrzeb gospodarstwa domowego. To fantastyczne rozwiązanie problemów z twardą woda w dobrej cenie. Dobre i trwałe komponenty są argumentem za tym, że te zmiękczacze wody nie zawiodą podczas użytkowania.