Nasi Czytelnicy bardzo chętnie dowiadują się o różnego rodzaju promocjach oraz nowościach. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam najważniejsze informacje dotyczące prawdziwego hitu z branży uzdatniania wody – kompaktowych zmiękczaczy wody! Polska marka Ecoperla właśnie wprowadziła nową serię – Ecoperla Vita. Co warto o nich wiedzieć?

Ecoperla to znana polska marka, która oferuje rozwiązania w uzdatnianiu wody do gospodarstw domowych. Wielu użytkowników docenia je za naprawdę solidne komponenty i funkcjonalne rozwiązania. Każdy z produktów obecnych w ofercie został bardzo dobrze przemyślany. Wiele z nich obejmuje 10-letni okres gwarancji, a do tego są zaopatrzone w specjalnie opracowane systemy, które powodują spadek kosztów eksploatacji i znacznie uławiają użytkowanie. Nie inaczej jest w przypadku nowej serii kompaktowych zmiękczaczy wody – Ecoperla Vita!

Ecoperla Vita – klasyka, która zachwyca

Ecoperla Vita to w praktyce dwa zmiękczacze wody przystosowane do potrzeb różnych gospodarstw domowych. Pierwszy ze zmiękczaczy wody to Ecoperla Vita 12, drugi – Ecoperla Vita 25. Oba przystosowane do zmiękczania wody w gospodarstwach domowych, a wybór jest uzależniony od zapotrzebowania na wodę, ilości mieszkańców, twardości wody. Mniejszy jest na przykład dedykowany dla małych rodzin i do bloków. Duży jest natomiast dobry dla 4-5 osób.

W obu została zastosowana klasyczna czerń. To kolor, który wpasuje się w każdą przestrzeń. Sama obudowa jest z solidnego materiału. To tworzywo o dużej odporności na zniszczenia mechaniczne. Otwór na sól regeneracyjną znajdziemy z przodu. Głowicę sterującą z panelem chroni przed zanieczyszczeniem dodatkowa osłonka. Wskaźnik maksymalnego poziomu soli daje możliwość precyzyjnego dosypania regenerantu. Ecoperla Vita posiada również rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Solidne komponenty tworzą Ecoperla Vita!

Ecoperla Vita to zmiękczacze wody wytwarzane na terenie Europy z naprawdę dobrych jakościowo komponentów. Mamy do czynienia z trwałą i serwisowalną głowią sterującą od amerykańskiego lidera w produkcji tego rodzaju komponentów – firmy Clack. Złoże filtracyjne stanowi wysokiej jakości żywica jonowymienna. Jest to typ monosferyczny, doceniany za swoją budowę oraz trwałość. Każda cząsteczka złoża jest taka sama, dlatego regeneracja oraz samo zmiękczanie wody zachodzą równomiernie na całej powierzchni. Regeneracja odbywa się z przepływem UpFlow.

Dodatkiem do tej serii kompaktowych zmiękczaczy wody jest Ecoperla Perfect System – system dbający o prawidłowe działanie urządzenia, minimalne zużycie wody oraz soli na regenerację, bezawaryjność i wydajność.

Wszystkie wymienione powyżej cechy stanowią dobry opis zmiękczaczy wody z serii Ecoperla Vita. Zajmują mało miejsca, a przy tym z pewnością nie zawiodą oczekiwań. Warto dowiedzieć się więcej od dystrybutorów!